DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Arktūras

Tie, kurie kilę iš Arktūro sistemos yra stiprios asmenybės, turinčios gilią vidinę stiprybę ir žinojimą. Jie atrodo stiprūs, pajėgūs ir galingi. Nuo vaikystės jie jaučia, kad jų gyvenimo misija yra svarbi, bet paprastai jie nežino kas tai galėtų būti. Dėl to jie užsiima savo misijos paieškomis, kurios paprastai veda į dvasinius tyrinėjimus. Šios misijos nepavykus atrasti, to nesuvokdami, viduje jie jaučiasi nepatenkinti ar nelaimingi.

Arktūriečiai yra labai kūrybingi. Daugelis jų yra rašytojai, artistai, dizaineriai arba naudoja savo sugebėjimus, kad kurti kažką kito. Labai dažnai jie būna gerais oratoriais. Turi gerą tempo ar humoro jausmą ir mėgsta būti dėmesio centre ar „vakarėlių liūtais“. Arktūriečiai mėgaujasi linksmindami kitus žmones. Jie yra mylintys ir mėgsta keliauti. Jiems lengvai atsibosta rutina ir kad išvengti nuobodulio jie yra linkę ieškoti naujų patirčių. Jeigu jiems tampa „nuobodu“, jie gali kurti dramas - vien tam, kad išjudinti situaciją ir galėtų patirti naujų įspūdžių. Tai gali pasireikšti kaip tendencija kurti dideles problemas iš mažų, kad išjudinti situacijas ar dramatizuoti situacijas, kad gauti dėmesio.

Kartais gali atrodyti, kad su Arktūriečiais yra sunku užmegzti artimą ryšį ar kad jie yra nepasiekiami. Jie neturi daug artimų ar intymių draugų, bet pas juos yra daug „atsitiktinių“ draugų. Jeigu šios sistemos atstovas jus priima kaip artimą draugą ir jums atskleidžia savo vidų, žinokite, kad jūsų kandidatūra į artimus draugus, prieš tai buvo kruopščiai apsvarstyta. Arktūriečiai traukia žmones. Visiškai nepažįstamus žmones traukia Arktūriška energija ir magnetizmas. Jie yra geri patarėjai ir jų auros dėka, kitiems atrodo, kad jie yra stiprūs ir pilnaverčiai. Kiti gali nustebti, kad Arktūriečiai, kaip ir visi kiti, turi ir problemų ir jausmus. Juos dažnai supa platus pažįstamų ratas, kuris priklauso nuo jų patarimų ir rekomendacijų. Nors Arktūriečiai yra pasirengę išklausyti ir patarti, bet gali būti nekantrūs su tais kurie nesistengia dėti reikalingų pastangų, kad siekti užsibrėžto tikslo ar ne iš tikrųjų "bando" atlikti tai ką jie norėjo. Jie yra ne kantrūs su tais kurie nieko nedaro, o tik kelia be reikalo „dramas“, „bangas“. Ieškantys patarimų, bet po to nenorintys gautų patarimų naudoti, kai tik tai bus pastebėta, gali prarasti savo Arktūrietį globėją.

Arktūriečiai turi daug fizinės ir protinės energijos. Jie lengvai gali keisti vietas ar temas, vieną į kitą. Jie paprastai nemėgsta vien tyliai sėdėti, jiems reikia jausti, kad jie kažką įgyvendina. Jie yra linkę būti entuziastingi ir optimistiški. Kai jų energija yra sukaupta ir naudojama teisingai, jiems būna mažai neįmanomų dalykų. O kai jie yra išsiblaškę ir nesusikaupę, tada būna daug pradėtų ir mažai užbaigtų projektų.

Meilės santykiuose Arktūriečiams yra reikalinga asmeninė laisvė. Santykiuose, kurie yra varžantys, jie jaučiasi lyg pakliuvę į spąstus. Jiems reikia laiko pabūti vieniems, su draugais ir kad būtų galima tai daryti be jokios kaltės ar pasiaiškinimų. Tai jie taikys ne vien sau, o ir visiems, kurie yra su tuo susiję. Reikšdami savo giliausius jausmus Arktūriečiai jaučiasi nejaukiai ir į situacijas, sukeliančias gilias emocijas jie yra linkę reaguoti nukreipiant dėmesį kažkur kitur. Iš savų emocijų, jiems yra lengviausia reikšti pyktį ar humorą. Jie gali ieškoti pasiteisinimų, pradėti pasakoti istorijas (Arktūriečiai yra geri pasakotojai!), pabandyti pralinksminti ar pareikšti staigų poreikį "ką nors nuveikti", kad išvengti atviros diskusijos apie savo jausmus.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt