DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Maldekas, Fajetonas

FajetonasKilusieji iš Maldeko planetos yra stiprios ir stabilios asmenybės. Kas liečia tai į ką jie tiki, jie turi stiprų nusistatymą ir įsitikinimus. Kad pilnai patenkinti savo smalsumą, jie yra linkę apie juos dominantį dalyką labai daug visko klausinėti. Dėl to, prieš priimant naujas tikimybes, Maldekiečiai mėgsta žinoti viską apie konkretų dalyką ir kitiems žmonėms gali būti labai sunku juos įtikinti į ką nors naujo. Jie taip pat turi gilias lyderio savybes, nors ir ne visada yra linkę jas demonstruoti.

Maldeko atstovai yra protingi, techninės proto sandaros ir orientuoti į detales. Jie išmano daugelį sričių ir gali turėti kelias karjeras vienu metu. Jeigu jie daro tik vieną karjerą, tai dažnai be jos turi dar ir stiprius interesus už jos ribų. Jie trokšta žinoti daug daugiau apie viską nei visuotinai yra žinoma. Dėl to, jie retai priima paprastus paaiškinimus apie kažką. Jie yra linkę analizuoti įvairius įvykius, patirtis ir jų sąveikas su žmonėmis ir tiki, kad tame slypi kažkas daugiau nei galima įžvelgti paviršiuje. Šios sistemos atstovai išmano visko po truputį, kad prireikus tai galėtų panaudoti diskusijos metu.

Maldekiečiai yra labai užsiėmę ir nepražystamiems žmonėms gali pasirodyti neprieinami ar sunkiai pasiekiami. Jie yra atsargūs ir skeptiški, kas liečia tai kuo jie yra linkę pasitikėti giliai savo sielos gelmėse. Kaip draugai ar mylimi žmonės, jeigu kažką jie prisileidžia prie savęs, yra mylintys, garbingi ir verti pasitikėjimo kompanionai. Tačiau jie yra linkę nusivilti tokiais artimais žmonėmis ar draugais, kurie jiems neduoda tiek pat, kiek jie duoda jiems. Iš kitų žmonių jie tikisi to pačio ką ir patys duoda. Daugelį gali nustebinti, kad toks tylus ir užimtas žmogus jaučia tokius gilius įsitikinimus, nuomones ir emocijas. Tik prie tų kuo jie pilnai pasitiki, jie yra linkę atverti savo emocinę pusę. Tada jie gali labai daug duoti ir mėgautis šiuo davimu visuose lygmenyse.

Maldekiečiai mėgsta iššūkius, mistiką ir nežinomus ar nepaaiškinamus dalykus. Juos dažnai žavi „magija“, energijos panaudojimas kūrybai ar kad pasirodyti. Jie gan anksti gali susidomėti astronomija, planetomis ir visatos tyrinėjimu. Taip pat, jie gali mėgti tokias legendas, kaip Karalius Artūras ir apvalaus stalo riteriai, Merlinas ir kitos šios eros istorijos. Jie dega stipriu garbės, sąžiningumo, lojalumo ir bendrų tikslų troškimu. Maldeko atstovai gali ilgėtis istorinių laikų, kada idealų gynimas buvo kasdieninė veikla. Šis Žemės periodas buvo palankiausias jiems, o šiuo laikotarpiu jie yra stiprokai nusivylę.

Santykiuose, jie stipriai palaiko ir gerai supranta savo partnerį, būna atviri, linkę pilnai dalintis visu savimi ir aptarinėti visus jų poreikių ir aistrų aspektus. Pasiekus abipusį sutarimą, jie stengiasi padaryti viską, kas būtina, kad išsipildytų visi jų mylimo žmogaus norai ir svajonės. Žinant jų analitinę natūrą, poreikį užduoti daug klausimų, šios būsenos pasiekimas gali ilgokai užtrukti. Maldekiečiai yra labai lojalūs ir turi nedaug problemų su įsipareigojimais, nesvarbu ar tai santykiai, draugystė, karjera ar idealas. Jie visada tikisi tokio pačio atsidavimo iš kitų, kiek jie patys būna atsidavę ir greitai nusivilia jeigu tai nevyksta. Tai gali būti viena iš nedaugelio progų, kai Maldekiečių temperamentą įmanoma išvysti.

Maldekas (dar vadinamas Fajetonu), buvo sekanti planeta nuo Saulės už Marso. Ji daugiau, bent šiame matmenyje, neegzistuoja ir jos likučiai šiuo metu formuoja asteroidų žiedą.

Pastaba: Pasak kai kurios indigo vaikus, Fajetone gyveno reptilės. Sunaikinus Fejetono planetą, nemažai fajetoniečių tuo metu atkeliavo į Žemę ir čia jų sielų gyvena dar ir dabar.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt