DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Plejados

PlejadosTie, kurie kilę iš Plejadų sistemos yra jautrūs, mylintys ir malonūs. Visų žmonių atžvilgiu jie jaučia gilią ir nuolatinę aistrą taikai ir gerumui. Jeigu kas nors paklaustų Plejadiečio, ko jis labiausiai trokšta iš gyvenimo? Jis greičiausiai pasakytų „būti laimingu“. Plejadiečiai turi malonią ir švelnią energiją, kuria mėgaujasi šalia jų esantys žmonės.

Jie yra emociški ir mylintys, bet norėdami įtikti kitiems yra linkę šias savo savybes slopinti. Plejadiečiai yra jautrūs ir greitai reaguoja į kritiką. Stengdamiesi įtikti kitiems, jie yra linkę paaukoti savo asmeninius norus ir poreikius. Jiems tai gali sukelti vidinį pasipiktinimą. Tačiau, užuot to, kad jie atvirai reikštų pyktį ant ko nors, jie pasirinks agresyvų pasyvumą, tikėdamiesi, kad į jų jausmus bus atsižvelgta ir pavyks šia tema išvengti diskusijos. Plejadiečiai turi išmokti suvokti, kad tiems kam jie stengiasi įtikti, reikėtų leisti žinoti apie jų pačių asmeninius jausmus ir poreikius.

Aplinkui juos tvyrant pykčiui, nesantaikai ar įtampai, jie gali net fiziškai apsirgti. Nes jie tokiose situacijose absorbuoja aplinkinių žmonių emocijas ir net nesąmoningai pradeda tarpininkauti ir švelninti situaciją, lyg jaustųsi už visa tai atsakingi. Tendencija slopinti savo pačių ir absorbuoti svetimas negatyvias emocijas, jeigu jas jie po to ilgai laiko savyje, gali sukurti energetinius blokus ir net privesti prie fizinių sveikatos sutrikimų.

Didžioji dalis to ką turi išmokti Plejadiečiai yra išmokti nesivelti į kitų žmonių reikalus ir leisti jiems patiems praeiti tai ką jie patys pasirinko. Jie turi išmokti justi ir kontroliuoti savo norą daryti kitus laimingais ir suvokti, kad kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo asmeninę gerovę ir tobulėjimą. Jie turi leisti kitiems būti atsakingais už save, kad kiti žmonės galėtų augti ir mokytis iš įvairių situacijų patys. Jiems reikia išmokti tai, kad ne jiems spręsti kada kitiems žmonėms būti laimingais ar kas šiems žmonėms reiškia laimę ir vietoj to užsiimti savo asmeninės laimės kūrimu. Ėmęsi tikros atsakomybės už save ir savo laimę, Plejadiečiai pradės klestėti ir jų fizinis kūnas atsakys į tai švytėjimu.

Plejadiečiai turi vystyti savo trečiojo matmens komunikavimo sugebėjimus ir savigarbą. Jiems yra svarbu atgauti savo stiprybę, išmokti bendrauti laisvai ir tapti tokiu būdu stipriais. Kartais kitiems gali pasirodyti, kad Plejadiečiai yra kažkuo stipriai užsiėmę ar kažkur nutolę nuo jų. Taip yra dėl jų polinkio kritikuoti savo mintis iki tokio lygio, kad jomis jie po to nesidalina, kaip ir savigarbos trūkumas irgi yra dažna jų problema. Dažnai jie taip jaučiasi lyg jų mintys yra „nevertos“ būti paviešintos ir su tuo jiems irgi reikia dirbti.

Tie, kurie yra kilę iš Plejadų, gali susigalvoti sau įvairių trečiojo matmens užsiėmimų, padaryti juos savo įpročiais, elgesio modeliais, kad tokiu būdu pabėgti nuo realybės. Arba jie gali imituoti, kad kažkam kažką turi padėti ir tokiu būdu kurti naujus ryšius ar pasitikėjimą. Įvairūs trečiojo matmens užsiėmimai gali būti narkotikų ar alkoholio vartojimas, seksualinių ar romantinių dramų kūrimas ar paprasčiausias pabėgimas į kitas realybes, per televiziją ar kino filmus.

Plejadės, Sietynas, M45Plejadiečiai išlaisvina sukauptas emocijas per verkimą. Jiems yra būdinga savyje užspausti ir kaupti emocijas, dėl ko jiems gali to prireikti. Jiems pradėjus verkti, kitiems gali pasirodyti, kad į konkrečią situaciją jie sureagavo perdėtai. Tačiau, tuo metu jie išlaisvina ne vien to momento, o ir seniau sukauptas emocijas. Dėl bendravimo problemų, su kuriomis susiduria daugelis Plejadiečių, jiems gali prireikti išleisti šias emocijas per gerklės čakrą („Višudha“ – atsakinga už saviraišką), pvz. verkimo formoje. Tai, taip pat, gali sukelti įvairias fizines problemas, trukdančias kalbėti, pvz. užkimimą, kosulį ar gerklės čakros spaudimą. Su jais tai daugiau nevyks, jeigu kasdieniniame gyvenime jie išmoks bendrauti laisvai, nevaržydami savęs ir neslopindami savų emocijų. Jiems tai gali pasitarnauti kaip orientyras, kad geriau suprasti save, kad vertėtų išsakyti tai ką jie laiko savyje ir neišsako.

Plejadiečiai turi labai stiprų tikėjimą ir pasitikėjimą. Net tamsiausiomis jų gyvenimo akimirkomis, nuo pat vaikystės, jie turi stiprų savo misijos jausmą, žinojimą apie ryšį su Kūrėju, tikslą ir planą. Jie turi vidinę aistrą ieškoti atsakymų dvasingumo temomis, atrasti ryšį su dieviška galia. Pradėjus šias paieškas ir studijas, prasidės jų augimas. O kai jie suvoks ryšį su kūrėju ir pradės mylėti save, kaip tobulą sutvėrimą, kokiais yra visi, daugelis iš jų jausmų, emocijų ar abejonių išblės.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt