DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Vega

Asteroidų žiedas, esantis aplink Vegos žvaigždę, NASATie, kurie kilę iš Vegos sistemos yra nepriklausomi, savarankiški, sugebantys savimi pasirūpinti, išdidūs ir stiprios valios. Jų stipri energija jiems garantuoja stiprybę ir pajėgumą. Paprastai, jie gerai išmano daug įvairių sričių, kurios juos domina. O, kad šias sritis nuodugniai išmanyti, jie yra linkę net kolekcionuoti konkrečių sričių visas smulkmenas, taip vadinamą „triviją“ (trivia angl. k.).

Jie turi daugelį talentų ir sugebėjimų, yra pakankamai kūrybingi, dažnai sugebantys kartu derinti tiek savo kūrybines, tiek ir intelektualines išraiškas. Jie gali būti aktoriais, menininkais, dizaineriais, išradėjais, architektais ar realizuoti save naujose kūrybinėse srityse, kurių dabar atsiranda, ryšium su dabartiniu technologiniu progresu. Jų darbo su technologijomis metodika stipriai skiriasi nuo daugelio, nes ji remiasi „pojūčiais“, o ne intelektualiu supratimu. Jiems puikiai sekasi pradėti naujus projektus, bet daug sunkiau juos užbaigti. Galbūt jiems vertėtų pasimokyti disciplinos, valios ar save apsupti pagalbininkais, kurie jiems padėtų realizuoti užsibrėžtus projektus ar idėjas.

Vegos atstovai yra keliautojai, kurie ieško įvairovės, iššūkių ir atsakymų į daugelį klausimų, kurie jiems rūpi. Tačiau, jiems greitai viskas atsibosta. Jie mėgsta analizuoti, klausinėti ir abejoja viskuo, ko jie nesupranta, kas prieštarauja jų įsitikinimų sistemai ar tiesiog kas pagal jų nuojautą yra klaidinga. Kad ir Vegiečiai yra pasirengę mokytis, keistis ir augti, jiems vertėtų viduje suvokti, kad jiems reikia tam atverti save. Šis suvokimas pas juos nebus praktinis, loginės prigimties. Tai bus vidinis suvokimas, daugiau jausmas, kuris veda prie žinojimo ar teisingo atsakymo, vietoj „sauso“, techninio suvokimo.

Daugelis šios sistemos atstovų yra rūpestingi ir turi stiprų atsakomybės jausmą. Jie gali rasti pilnatvę dirbdami su vaikais, sergančiais ar tais kam yra reikalinga pagalba ar priežiūra. Tačiau, kartais jie gali persistengti su atsakomybe už kitus žmones ir tuo gali pasinaudoti nesąžiningi žmonės. Jiems vertėtų nepamiršti, kad žmonės turi patys išmokti būti atsakingais už save. Nors jie gali kitiems žmonėms padėti išvystyti stipresnį vientisumo su aplinkiniais ar atsakomybės jausmą. Jie gali pajusti, kad kitus traukia jų supratingumo energija. Kiti žmonės, dėl to, juos gali pradėti vertinti ir su jais dalintis savo problemomis. Taip pat, reikėtų paminėti, kad paprastai Vegiečiai nelinkę dalintis asmenine informacija, jeigu žmogaus gerai nepažįsta ar nejaučia jam pasitikėjimo.

Vegos atstovai sugeba gydyti ir jiems patinka akmenys ar kristalai. Jie jiems jaučia trauką. Daugelis jų dirba sveikatos priežiūros srityje, nesvarbu ar tai būtų medicininė ar psichologinė pagalba, kiti pasirenka mokytojų profesiją ar nukrypsta į sritis, kur galima kūrybos laisvė. Jie turi didelį vienatvės, privatumo ir laisvės nuo įvairių apribojimų poreikį. Jiems yra svarbu patirti žmonių padėką ar jų įdėtų pastangų įvertinimą. Žmonės, kurie turi asmeninius santykius su Vegiečiais, dėl didžiulio jų interesų rato, didelio kiekio juos dominančių sričių, gali justi jų dėmesio stygių, jaustis apleisti. Rūpindamiesi kitais žmonėmis, jie gali net pamiršti savo asmeninius poreikius, asmeninį gyvenimą ar nepakankamai puoselėti santykius su mylimu žmogumi.

Žodį „Vegiečiai“, sugalvojau rašydamas šį tekstą. Angliškai jie vadinami „Vegans“, bet ne nuo atitinkamos mitybos, o nuo Vegos žvaigždės pavadinimo. Kadangi tai tas pats žodis kaip ir veganai, nusprendžiau paieškoti kito ir taip gimė idėja žodžiui „Vegiečiai“, kuris manau sutiksite, kad yra adekvatus terminas jiems apibūdinti.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt