DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 161 - 192

161. „Trečioji akis“ - kas tai?

Trečioji akis – tai vidinė žmogaus rega. Ji yra nuo pat gimimo. Ja galima matyti ne vien stiprius, bet ir silpnus (net labai) Šviesos šaltinius.

162. Kaip tai atverti?

Jums reikia suprasti, kad žmogus – ne viena ši būsena, kurioje Jūs esate.

163. Papasakok man apie Tai, kas yra daugiau už Meilę. Tai kažkaip susiję su tuo, ką žmonės vadina Dievu? Kodėl tai pajutę žmonės daugiau negali gyventi ramiai?

Tai, kas yra daugiau už Meilę, ne Pasaulis ir Erdvė. Tai tik stebi juos ir jais rūpinasi. Visi mes jam – kaip Vaikai. Kiekvieną reikia pavalgydinti, išmokyti ir užauginti. Šias tris pagrindines sąvokas visi mes žinome. Tai jums yra perduodama kiekvieną dieną. Mes mėgstame Tai, ką mums duoda už dyką, nors viskas Pasaulyje yra visai kitaip (bent pas žmones). Už tai iš mūsų neprašoma nieko ir tai reiškia, kad mūsų meilė Jiems yra ne reikalinga. Jie tik ją stebi, dėl to, kad moka ją kurti. Aš nemoku papasakoti daugiau, nes tai man neišreikšti. Galiu tik pasakyti, kad tenai Meilė, einanti pas mus yra labai stipri ir nuo jos galima numirti ankščiau laiko. Kada ją pajusi – suprasi iš karto, ką tu darai gyvenime. Ši Meilė mūsų gyvenime yra paskirstyta po truputį. Ir mes esame šios Meilės dalis. Mes – iš tenai.

164. Galbūt reikėtų paklausti, ką pats norėtum mums pasakyti?

Aš noriu pasakyti, kad suaugę tapo keisti: išsiblaškę ir skubantys. Mano tėtė pamiršta, ką pasakė vakar, o mama klausia apie viską po du ar tris kartus. Dar man atrodo, kad suaugusiems kažkas nutiko: veidai, kuriuos aš matau, nuskriausti, pavargę ir abejingi. Net mūsų mokytoja pradėjo rečiau tikrinti matematikos užduotis, o tai ji darydavo dažniau.

Jūs pradėsite dar labiau pavargti. Tai susiję su Vieta, prie kurios artėja Žemė. Tai pati kalnelio „apačia“, po kurios prasidės naujas kilimas. Pačioje apačioje viskas sustos, bet ne iš tikrųjų. Iš tikrųjų viskas pasikeis. Pakilti į kalnelį pavyks ne visiems. Tai irgi bus iš tikrųjų. Priklausys nuo to ką žmogus suvokia kaip „dvasingumą“.

Tie, kas valdo žmones, stengsis daryti taip, kad jie mažiau suprastų. Tai susiję su tuo, kaip bus mokoma mokyklose ar universitetuose. Jiems padeda televizorius, radijas ir kompiuteriniai žaidimai. Tie kas tai išmoks, vykdys tai ką sužinos. Tai sukels destrukciją. Žemėje bus karas, už tai, kad gyventi. Žmonės šiam karui ruošiasi. Mes jame nedalyvausime (berniukas yra iš Rusijos). Žmonės be reikalo žudo vienas kitą. Jeigu jie sugebėtų bent kiek geriau bendrauti, viskas būtų kitaip. Dabar tai beveik neįmanoma. Jeigu jūs nustosite siekti kariauti, tai pasistenkite pradėti suprasti, kaip bendrauja Saulės sistemos planetos, kas yra Saulė ir į kokį žvaigždyną ji įeina. Jums yra paliktos žinios, kuriomis reikia naudotis. Gauti šias žinias yra labai paprasta: Jūs turite užduoti paprastą ir aiškų klausimą. Jis neturi būti susijęs su pinigais ar asmenine nauda.

165. Iš kur atsiranda ar ateina „jaunos Dvasios“?

Jaunos Dvasios ateina iš tik sukurtų gimimo kapsulių. Jos atvyksta iš už ribos. Jaunos Dvasios yra reikalingos palaikyti tai, ką kiti jau daro. Jaunos Dvasios turi vienodas teises, kaip ir senos, bet šios sąvokos yra ne tikslios – Dvasios neturi amžiaus, pas jas yra potencialas, žinios, kurias jos gauna. Kiekvienas mokosi su skirtingu greičiu. Ne visada reikia dalintis, kad gimti.

166. Ar tiesa, kad emocijos, jausmai, pergyvenimai, žmonių džiaugsmas Žemės Planetoje – tai dievų „maisto“ šaltinis?

Gerėjant šviesioms žmogaus vibracijoms, gerėja ir šis energijos šaltinis, einantis iš Žemės į kosmosą. Pasaulyje valgo tik panašios būtybės į žmones. Kiti keičiasi vieni su kitais. Keistis galima tik duodant dalį savęs ir gaunant kito dalį. Net žmonės taip gali daryti, bet prastai tai suvokia. Kiekvienas žmogus turi tokio atidavimo ir priėmimo galimybę. Kada Kūrėjai buvo vieni, jie pasidalino savo dalimis su juos supančia Būsena ir gavo atsakymą, jos dalį (Žinias). Toks apsikeitimas – teisingas šiame Pasaulyje. Tie, kas bando pasilikti viską tik sau, elgiasi ne teisingai ir tiesiog greitai sprogs. Tai bus iš tikrųjų. Dievų nėra ir niekada nebuvo. Dievus sugalvojo žmonės. Knygos, kuriuose parašyta apie Dievus, kalba žmonių mintis, kurie matė panašius į save, bet protingesnius. Tai apie ką Jūs klausiate, panašu į kompiuterį. Tik monitorius ir klaviatūra pastoviai keičiasi vietomis, tarp Kūrėjų ir Žmogaus pasaulių.

167. Juk tiesa, kad Žemė tai tiesiog eksperimentas, kurią apgyvendina, kurioje kenčia, džiaugiasi ir išmoksta pamokas?

Žemė - ne visai eksperimentas. Tik 1/3 yra eksperimento dalis, likusi dalis gyvena savo gyvenimą. Matavimai (rus. мерности) ne egzistuoja. Tai žmogaus matymo sugebėjimai. Tik tokia akis, kaip pas žmones, gali matyti matavimus. Panašiai yra realizuotas ir kitų būtybių matymas. Kiekvienas mato tai, ką jam duota matyti, pagal užduoties vykdymo sąlygas.

168. Tu pradžioje rašei, kad „žinantys“ kas įvyks, pamatys šviesos blyksnį, jis bus signalu. Kam šis signalas yra reikalingas, jeigu jie yra „žinantys“? Ką jis gali iš tikrųjų reikšti jiems? Galbūt šis signalas yra atskaitos pradžia?

Tai signalas – atskaitos pradžia. Nuo šio momento Žemėje vykstantys procesai bus valdomi. Nėra nieko, kas vyktų savaime. Žemės planeta – astroįrenginys. Signalu bus ne šviesos blyksnis. Šio signalo paprasti žmonės nepamatys, nes tai jiems nebus reikalinga. Indigo – maža dalis tarp Žinančių, kurių irgi nedaug. Tai tik 0,0008456% visos žemės gyventojų dalis. Planetos valdymas vyksta be jos gyventojų žinios. Taip vyko ir vyks visada. Jeigu žmonės tai supras, jie nustos Žemę laikyti savo namais. Kitų namų jie neturi. Kosmosas yra abejingas ir priešiškas žmogui.

169. Jūs matote Aurą? Kiek stipriai jūs ją matote?

Apie aurą aš jau šiek tiek ankščiau rašiau. Tai šviesa, einanti iš žmogaus. Viskas pasaulyje švyti. Žmogus susideda iš Šviesos, bet jo akis sukurta taip, kad matytų tik pačias paprasčiausias Šviesos formas, kaip kūną. Jeigu Jūs matote šviečiančius taškus, tai tai pačios ryškiausios žmogaus Šviesos dalių dalys.

170. Yra daug šaltinių, kurie kalba, kad bus perėjimas į kitą matavimą ir viskas po to pas mus bus nuostabu, o tu mums žadi beveik išdegintą Saulės pragarą. Taip išeina, visi kiti meluoja, o tu vienas sakai tiesą? Ką tu gali apie tai pasakyti?

Aš nieko nežadu. Aš tik kalbu apie tai, ką mato tie, kas Jums tai perduoda. Yra daug įvykių variantų. Dabar stipriu tampa variantas, kada Žemėje įvyks rimti pokyčiai. To priežastis yra tai, kad žmonės nustojo vystytis ir pradėjo griauti savo pasaulį. Būti savo pasaulio griovėju ir neįvykdyti savo užduoties – kvaila. Kvailumas pasaulyje yra nereikalingas.

171. Iš kur Saša gauna informaciją, kad atsakyti į klausimus? Koks jo šaltinis? Kas tai, jo supratimu? Juk, bet kokios „žinios“, bet kuriuo atveju – subjektyvios, taip?

Mano šaltiniai skirtingu atveju yra skirtingi, viskas priklauso nuo klausimų, kuriuos Jūs užduodate. Pas mane yra Šaltinių suvokimas. Jeigu aš Jums pasakysiu apie perdavimo tašką, tai Jūs nesuprasite, dėl to, kad ne viską žinote. Tai ne gyvos būtybės. Tai proto būsena pasaulyje. Svarbus ne šaltinis, bet tai kaip su juo Jūs kalbate. Greitai Jūs suprasite, kad vieta Pasaulyje neturi jokios reikšmės. Vietas nustato (past. sureikšmina) tik žmogus.

172. Artimiausias Mongolijos likimas, Rusijos ir Kinijos šalių perspektyvoje. Ką jūs galite pasakyti apie Mongoliją?

Mongolija bus valdoma Kinijos.

173. Kodėl gyvenimas čia, dažnai man sukelia liūdesį ir piktumą? Greičiausiai nuo Neišvengiamumo?

Jūs esate žmogus ir jus valdo emocijos. Tai pasaulio, kuriame jūs gyvenate suvokimo priemonė. Jūs norite tapti? Čia atsakymus rasite tik jūs patys. Dėl to Jūs ir atėjote gyventi.

174. Kokia gyvybė buvo Veneroje, kada jos neliko, kas buvo to priežastis ar priežastys?

To, kad Veneroje negyvenama priežastis – jos gyvenimo programa. Tai laukia ir Žemės ir kitų kietųjų planetų. Saulės sistemos evoliucijos principas – pereiti iš kietumo į dujas. Po to vyksta materijos apsikeitimas (rus. оборот вещества).

175. Kas yra taškas „Aš esu“ ("Я-Есмь" rus.)?

“Есмь“ - 6+19+14+30 = 6 – Žemė, Pasaulis, kuriame Jūs gimėte

Pastaba: skaičiai atitinka rusiško alfabeto raidės numerį — Е = 6, с = 19, М = 14, ь = 30. Toliau, kiek supratau, vykdomas Pitagoro sumavimas, kuris yra populiarus numerologijoje. Galimas dalykas, kad turima omenyje koncepcija - aš esu tai, ką aš valgau.

176. Kas yra aiškiaregystė?

Sugebėjimas suprasti pasaulį, be žmogaus jutimo organų pagalbos.

177. Kaip susisiekti su savo aukščiausiu Aš?

Jūs su juo esate pastoviai surišti. Reikia tik išmokti jį girdėti. Pradėkite nuo tiesos ir suprantamumo.

178. Vis tik Saša, ką manai, kas nutiks su Saturnu?

Saturnas pradės artėti link Saulės. Jeigu prie viso to padidės ir Saulės spinduliavimas, tai gausis, kad kiekvieno jų bangos susitiks, grįš atgal ir vėl atsispindės nuo jų. Tai pats blogiausias galimų įvykių variantas jums. 

Bangos kilmė (vertimas Elhfi) E(eksponentė) = - skaitiklis: 123 17 pakeltas 10 laipsnių + 11 integralų, aukštyn 34, žemyn 95 vardiklis: -D kvadratas + 5, pakeltas 7 laipsniu, padaugintas iš K, kur K protonų vėjo greitis.

* Originalo kalba: Природа волны (перевод Elhfi) Е(экспонента) =-числитель: 123 17 в 10степени + 11 интеграл, верх 34, низ 95 знаменатель: -D квадрат +5 в степени 7 умноженное на К, где К - скорость протонного ветра.

Tai bus gravitacinio objekto poveikis. Šis objektas periodiškai atsiranda Saulės sistemoje ir yra jos dalis. Žmonių žinios apie sistemą, kurioje jie gyvena yra ne pilnos.

179. Kokios žmogaus/žmonių teisės į Žemę, „nuosavybės“ prasme, kas jas davė (jeigu davė) ir kokiomis sąlygomis?

Teisių į žemę žmonės neturi. Žemė nėra jų nuosavybė. „nuosavybės“ koncepcija čia negali būti aplamai pritaikyta. Žemė – tai vieta, skirta realizuoti Būsenų galimybes, kurios yra tokios pačios formos būsenos, kaip ir pati Žemė. Žmogus – žemės kopija, nors ir apie tai net neįtaria.

180. Nesenai skaičiau Drunvalo Melchizedek knygą „Gyvenimo gėlė“ (Flower Of Life), pabaigoje knygos yra “Mer Ka Ba” sukūrimo praktika, kažkas panašaus į žmogaus šviesos kūną. Iš indigo pozicijos, tai reikalinga žmogui ar kvailystė?

Aš žinau apie šią knygą ir mačiau ją. Tačiau skaičiau ją nedaug. Tai ką aš perskaičiau, aš žinau. Žmogaus šviesos kūnas – tai jo „subtilus“ kūnas. Jis pas kiekvieną skirtingo dydžio. Šio kūno būsena priklauso nuo dvasingumo ir kasdieninių žmogaus reikalų. Kiekvienas iš žmonių šviečia skirtinga šviesa. Dėl to juos galima greitai rasti ir su jais bendrauti. Yra ir tokių, kurių šviesa gesta. Jie greitai numiršta.

181. Gal gali pasakyti ar įmanoma įjungti dešimt atjungtų DNR spiralių ir kaip tai padaryti?

DNR spiralės nėra atjungtos. Jų neina atjungti, dėl to, kad tai visai kita atmintis, ne kaip žmogaus. Šis atminties gabaliukas paprasčiausiai prisitaiko prie sąlygų, kokios būna konkrečiu metu Žemėje. Jeigu žmonės ir toliau nori gyventi Žemėje, jiems teks priimti šiuos pokyčius. Jeigu jie norės viską palikti kaip buvo, jie nepragyvens ilgai. Žmonės neteko „Tikėjimo“. Be jo jie visada prašys paaiškinimų, tačiau niekada į juos netikės. Tiems, kas netiki yra šiame Pasaulyje sunku. Jie lieka vieni ir juda labai lėtai, dėl to, kad bijo žengti neteisingą žingsnį. Kada jie galiausiai randa teisingą kelią, pasirodo, kad jį reikėjo žengti seniau. Tačiau žmonės stengiasi ilgai apie tai prisiminti. Dėl to jiems su savimi tenka tempti „visą spintą“ nereikalingų žinių.

182. Ar turi šiuo metu pro šoną skriejanti kometa ryšį su Blyksniu?

Kometa su Blyksniu yra nesusijusi. Saulę veikia kita būsena. Ji visada buvo susijusi su Saulės sistema, bet žinios apie tai stipriai ištęstos per laiką. Pasakose ir mituose apie tai truputį pasakojama. Greitai Saulė pradės siųsti labai stiprią šviesą nuo savęs. Žmonės tam turi būti pasiruošę.

183. Tu minėjai, kad reikia išmokti naudotis „gyvybės srove“, ar galėtum papasakoti, kas tai yra, kaip išmokti tuo naudotis?

Gyvybės srovės pas žmones yra skirtingos, tačiau jų viso 7 (retkarčiais būna 8) (past. čakrų spalvos?). Tam, kad naudotis šia srove, Jūs turite iš pradžių išmokti ją matyti, pvz. šviesoje. Jų spalvos tokios pat, kaip ir vaivorykštės. Kiekviena spalva turi savo galią ir gali nešti tiek sveikatą, tiek ir žalą. Kada jūs imate šią šviesą sau, Jūs turite imti jos tik tiek, kiek Jums jos reikia, bet ne daugiau. Jeigu pas Jus daug šios šviesos, Jūs turite ja pasidalinti, perduoti ją tenai, kur jos trūksta, tačiau jokiu būdu jos neišmesti šiaip sau. Šias spalvas galima sujungti vienas su kita, tada Jūsų pasidarys daugiau. Pas jus ir Kitus tada atsiranda kitokia šviesa. Tada Jus pradeda matyti.

184. Ką jūs manote apie religiją? Maldas?

Kiekviena malda sutvirtina tai, kas yra žmogaus viduje. Šią taisyklę reikėtų visada kartoti ir visada prisiminti. Tas, kuris nežino šių taisyklių, turi gerai suprasti Kitą arba jas išmokti. Be jų galima užsikrėsti įvairiomis Dvasios ligomis ir numirti. Tokia mirtis bus ilga ir sunki. Religija ir malda – tai ne vienas ir tas pats. Tarnauti Dievui nereikia, dėl to, kad jis kiekvieno žmogaus viduje. Tarnauti pačiam sau yra kvaila. Paprasčiausiai kiekvienas turi vykdyti savo įsipareigojimus ir nelaukti, kol tai už jį tai padarys kitas.

185. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo programą, gyvenimo kelią, ar galima ją keisti gyvenimo metu?

Gyvenimo programą žmogus pakeisti negali. Tačiau prie tikslo galima eiti skirtingais keliais.

186. Ar tiesa, kad giminės yra vienos dvasių šeimos nariai ar vienos esybės fragmentais?

Tie, kurie gyvena vienoje šeimoje, iš tikro nėra viena šeima. Beveik visi į šeimas ateina iš skirtingų vietų. Tačiau tėvai myli visus vaikus, dėl to, kad jie atėjo Gyventi.

Ryšys tarp mamos, tėvo ir vaikų – pats stipriausias. Po to - tarp brolių ir seserų. Dar po to – tarp brolio ir sesers. Toliau ryšys tampa silpnas. Mama gali priimti savo vaikus be žodžių, tačiau kada jie užauga, nustoja tai daryti, dėl to, kad vaikai išmoksta papasakoti, kas su jais vyksta.

187. Kokį ryšį su šiais „savininkais“ turime ir ar daugelis iš šiuo metu žemėje įsikūnijusių turi Dvasias? Ar jie čia tik kaip svečiai, kaip ir tie, kurie mus stebi Žemėje?

Gyvenantys ir Stebintys dalyvauja tame pačiame gyvenime, kuris juos sujungia per jų pačių gyvenimus. Stebėjimo užduotis – surasti panašumą, gyvenančių užduotis – tai priimti arba ne. Jeigu nustojama spręsti užduotis, tai stebėjimas tampa beprasmiškas ir būna nutraukiamas.

188. Milijonai vaikų Rusijoje savo laisvalaikį leidžia sėdėdami prie kompiuterio, nors ne vien vaikai. Iš vienos pusės, tai paaiškinama neramia situacija miestuose, nėra sąlygų, laiko ar nėra tikslų, idėjų, kur eiti, ko siekti!? Kad taip dabar visiems šiuo metu kas numestų aukštą ir realią idėją. Sakykime aš turiu kažkuo užsiiminėti... Ar tiesiog visiems laukti?

Kompiuteris yra sukurtas pagal žmogaus mąstysenos principą. Žmogui jis neduoda žinių. Jis tik padeda jas gauti. Kiekvienas sėdėdamas prie kompiuterio, gauna tokias žinias, kurių jis siekia. Tai galima padaryti greitai, išbraukiant atstumus. Naudojasi laikas, kurio jūs nė nepastebite. Internetas yra pastatytas iš laiko. Laikas – tai pagrindinė jo savybė. Įėję į internetą, jūs įeinate į Laiką ir pradedate juo naudotis. Paklauskite savęs: kaip Jūs Tai darote? Jeigu laikas taps panašus į internetą, tai žmogus negalės tenai būti, neišlaikys to protas. Iš vaikų, kurie ilgai žaidžia kompiuteriu yra paimamas jų laikas. Jis jiems duotas, kad įvykdytų savo užduotį. Jeigu paimti per daug laiko, tai užduotis taps neįgyvendinama. Tada prarandamas tikslas ir žmogų galima valdyti. Jums reikėtų suvokti, ką reikia daryti ir to mokyti vaikus.

Mes nevaldome žmonių. Visas idėjas jūs turite sukurti Patys, o ne mes. Ir jūs patys turite nuspręsti ką ir kada jums daryti, o ne laukti komandos.

188A. Kaip gali žmonės šiuo metu padėti Saturnui?

Saturnas nepaklūsta žmonėms. Atleiskite.

189. “Jeigu ateis stipri šviesa, tai jus išgelbės tik žemė. Jos gylis – nuo 12 metrų.“ Ką tai reiškia, gal galima išsamiau?

Jūs sugebėsite gyventi tik po žeme. Paviršiuje žmonės greitai numirs.

190. Kokiame matavime randasi mūsų Angelai ir jų pagalbininkai? 

Matavimai jiems yra nesvarbūs. Jie priklauso vietovėms ir yra žmonių kuratoriai.

191. Ar kuo nors padeda Kailašo kalnas ir kiti senoviniai kompleksai? Kuo ir kaip?

Kalnas – ne, kai kurie kiti taškai – taip.

192. Kokia prasmė to, kad (4, 5 matavimuose) Žemėje randasi didžiulis kiekis nežemiškų protų?

Žemė priklauso ne vien žmonėms. Jūs čia ne vieni ir niekada nebuvote vieni. Kiekvienas atlieka savo užduotį, tame pasaulyje, į kurį atėjo. Tam, kad nemaišyti vieni kitiems, Jūs vienas kito nematote.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Hormonai

HormonaiPirmas dalykas, kuris man pakliuvo į akiratį, buvo hormonai. Kadangi domėdamasis nutukimo priežastimis supratau, kad tai yra vienaip ar kitaip susiję su hormonais. Vienas dalykas, tai hormonai kuriuos mes gauname iš išorės, iš maisto. Kitas dalykas, savi hormonai, kur dėl įvairių priežasčių, gali vykti tam tikrų jūsų organizmo organų veiklos sutrikimai ir sutrikti kažkokių hormonų gamyba.

Mūsų pačių hormonai

Skydliaukė atsako už du pagrindinius hormonus, kurie kontroliuoja žmogaus medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tai organas, kuris yra atsakingas už šių dviejų hormonų gamybą ir iš esmės ar jūs storas ar ne, fiziologiškai priklauso nuo jos darbo. Dar kitaip tariant, ar jūs storas ar ne, priklauso nuo medžiagų apykaitos, tačiau skydliaukės gaminami hormonai ją kontroliuoja. Šio organo darbas yra nebūtinai sutrikęs, kada ji gamina nepakankamai kažkokio hormono. Gali būti ir tokia situacija, kad tiesiog organizmas negauna pakankamai medžiagų iš ko jį gaminti.

Keltų zodiakas - Gyvūnai

Keltų zodiako ratasKeltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Kai kurie žmonės teigia, kad jis gan tiksliai pataiko, dėl to nusprendžiau jį išversti.

Kodėl moterys dažnai renkasi pašlemėkus

Graži moterisDažnai girdžiu temą, kad štai garsi dainininkė, verslininkė ir pan. pasirinko kaip savo gyvenimo draugą kažkokį banditą, plėšiką, mafijozą ar kitą padugnę.

Retkarčiais tai įvyksta net jiems sėdint kalėjimuose... Kai kuriems žmonėms tai kelia nuostabą, kad tokios įžymios, galbūt protingos ir turtingos moterys vietoj normalaus ir ramaus gyvenimo pasirenka tokias kančias ir tokį kryžių. Daugeliui tai neįkandama mįslė.

O esmė tame, kad žmogus nesijaustų laimingas, jeigu viskas būtų vien gerai. Žmogui yra reikalingi iššūkiai, priešai kliūtys ir problemos – kurias įveikęs jis pasijustų euforiją.

Jeigu viskas padėta ant lėkštės, tai kurį laiką tenkins, bet ne ilgai... Gan greitai atsibos ir žmogus pradės ieškoti nuotykių pats... Tai patvirtina ir tai, kad šios kategorijos moterys dažnai yra save realizavusios, išgarsėję, praturtėję, kas reiškiasi, kad jos avantiūristės ir savo gyvenime patyrė ne vieną ir ne du išbandymus. Greičiausiai turėjo ir krūvas priešų, konkurentų, visokiausių problemų ir t.t...

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt