DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 193 - 224

193. Ar gali žmogus vystytis ne vien dvasiškai, tačiau vystyti ir savo kūno fizines savybes?

Taip, bet tada jums prireiks sukurti naujas gyvenimo taisykles. Maistas ir mašinos nepajėgs žmonių išlaikyti. Tie, kas jus valdo, to nenori.

194. Kuo unikalūs artėjantys Žemės „pokyčiai“ kosmoso istorijoje?

Tai paprasti Pokyčiai. Juos praeina daugelis. Jeigu jūs būtumėte Kurėjais, Jūs taip ne pergyventumėte. Tai yra unikalu tik gyvenantiems (atėjusiems). Daugelis atėjo būtent dėl to.

195. Kokį eksperimentą su Žeme vykdo Sirijaus pasiuntiniai?

Tai netoli nuo jūsų gyvenanti civilizacija. Jų veiksmai jums nesuprantami ir žalos neneša. Jiems svarbūs rezultatai, dėl jų gyvybės. Didelio kontakto su Sirijumi nebus.

196. Kiek save pateisintų piramidinių konstrukcijų naudojimas žmogaus buityje ir aplamai „pokyčių“ periode?

Piramidės moka priimti ir išsiųsti signalus. Antenos, kurias moka gaminti žmonės yra labai paprastos, piramidės – tai kitokios antenos. Jų neina įjungti taip, kaip tai įpratę daryti yra žmonės. Žinios apie tai kaip jas įjungti yra paliktos ir randasi įvairiose vietose, tame tarpe ir pačiose piramidėse. Jų signalas yra panašus į labai-labai ilgą bangą.

197. Gal gali patarti, kokia kvėpavimo technika yra labiau efektyvi žmogaus vystymuisi?

Reiki.

198. Ar „pokyčių“ metu bus griaunami pastatai, neskaitant pasemtų ir nuplautų?

Naikinimas niekada nepaliečia nauja. Kitaip viskas taptų atbulai.

199. Kokios katastrofos Žemėje gali nutikti, jeigu planetos poliai pradės nevaldomai keisti savo padėtį? Ar kas nors gali kontroliuoti (valdyti) šiuos pokyčius?

Žmonės negali kontroliuoti Žemės polių. Atsiminkite, kad Jūs Žemėje esate ne vieni. Jūsų užduotis – ne kenkti gamtai ir ne skriausti jos gyventojų.

200. Kokie mineralai gali surinkti šviesą ir neveikia kaip magnetai?

Aliuminis, kvarcas.

201. Ką tu manai apie kates ir delfinus?

Katės yra protingos. Kartais jos tiesiog kenčia žmones, nesuvokiančius tai, kas joms jau senai yra aišku. Katės moka naudoti paprastas sroves ir padeda tai daryti žmogui, jeigu jis joms patinka. Katei galima patikti, jeigu jai per daug ne įkyrėti.

Delfinai – vieni iš protingų vandenyno padarų. Jų protas ženkliai pralenkia žmogaus protą, kas liečia informacijos apsikeitimą. Tačiau šio pranašumo delfinai ne demonstruoja, nes žmogus jo vis viena nesugebėtų deramai įvertinti. Žmogus nesupranta kaip kitaip galima bendrauti. Dėl to delfinai irgi negali kalbėti su žmonėmis, nors ištisai bando. Žmogaus kalba delfinui yra labai lėta. Ją jie klausydami švaisto labai daug laiko. Tai ne visiems iš jų patinka, dėl to jie kartais į žmogų nekreipia dėmesio. Žmogus turi išmokti bendrauti su delfinais ir ne vien su jais. Kartu su jais, jis pradės matyti pasaulį visai kitaip. Jame atsiras ne vien kitas laikas, bet ir kitas greitis.

202. Kokia yra Rusijos ateitis? Kokios yra Rusijos perspektyvos „pokyčių“ metu?

Rusija – svarbi teritorija. Čia įvyks didelė dalis pokyčių ir pasikeitimų. Čia bus sukurta Nauja. Ne iškeliaukite iš Rusijos.

203. Kas toks yra Jeti - „Sniego žmogus“?

Tai Žemės gyventojas. Jis atsirado ankščiau už žmones. Jo protas yra paprastas, tačiau jis turi galimybę bendrauti su kitomis paralelėmis. Jis gyvena atskirai nuo žmonių, dėl to, kad bendravimas su žmonėmis jam yra nereikalingas. Jis labiau artimas Žemei, nei žmonės. Sniego žmogaus organizme yra tai, kas žmonėms sukelia baimę. Tokiu būdu sniego žmogus laiko žmones nuo savęs per atstumą. Retkarčiais jis pašalina baimę, nes susitikęs su žmonėmis jis gali sužinoti kažką naujo. Jam nereikalinga kalbėti liežuviu. Jis moka bendrauti mintimis. Sniego žmonės saugoja žinias, kurios yra uždarytos nuo žmonių, tačiau reikalingos Žemei. Taip jie jas saugoja ir daro prieinamomis visam planetos laukui. Jeigu žmogus sujungia save su Žeme, tai jam šios žinios tada atsiveria.

204. Ar šiuo metu dažnai vykstantys kitų civilizacijų apsilankymai yra kaip nors susiję su artėjančiais pokyčiais?

Kiti čia lankosi dėl savo asmeninių užduočių. Bet kokia pagalba daroma tada, kada to reikia dar ir jiems. Priešingu atveju jie kažką gali padaryti paprasčiausiai už jus, be prasmės (past. žmonės neišmoks pamokos). Dažnai lankyti Žemę Kitiems yra nereikalinga. Jie gali stebėti įvykius Žemėje iš vietos, kur jie gyvena. Tai moka daryti ir žmogus. Atvykimas į Žemę reiškia norą, kažką pakeisti realiame planetos gyvenime.

205. Kodėl kartais labai stipriai vibruoja kai kurios kūno dalys?

Kiekvienas iš žmonių reaguoja į bangas, kurias jam siunčia tie, kas yra toli. Žmogaus kūnas sugeba priimti tokias bangas ir į jas atsiliepti. Šias bangas gali siųsti ir vienas žmogus kitam. Jeigu jūs jaučiate bangas, nereikėtų dėl to jaudintis. Tai signalas, kad su Jumis kalba. Ne į visas bangas reikėtų atsiliepti. Atsiliepimas reiškia sutikimą.

206. “Silicis taps pagrindu.“ - gal gali smulkiau papasakoti apie žmogų, kada jo pagrindu taps silicis?

Silicis taps organizmo dalimi. Jo dalis organizme taps daug didesnė, lyginant su kitomis. Jį palaikys raudonieji taškeliai kraujyje ir 11% silicio bus žmogaus kaulų sudėtyje. Į organizmą jis paklius per maistą, bet smėlis maistu nebus. Žmogaus organizmas pasikeis ir pradės daug geriau priiminėti bangas. Silicis yra geras bangų laidininkas ir taip pat jas gali atspindėti, lyg veidrodis.

207. Noriu pasitikslinti, kas liečia DNR. Prisitaikant prie „erdvės“ DNR mutuoja ar ne? Kaip ji prisitaiko ir kaip vyksta jos tarpusavio ryšys su subtiliu kūnu?

Kada organizmas atvyksta į naują pasaulį, jis visada pradeda keistis. Vyksta įvairūs pokyčiai. Jeigu pasaulis stipriai skiriasi nuo gimtojo, tai pokyčiai vyksta greičiau. Subtilus kūnas nenueina į kitą pasaulį. Jis visada randasi savo pasaulyje ir su juo yra sukuriamas subtilus ryšys. Tai galima palyginti su keliomis lemputėmis, veikiančiomis nuo vienos baterijos. Jeigu lempučių bus per daug, baterija greitai išsieikvos, atvykę pradės gyventi trumpiau. Žmonės taip jau darė. Apie tai yra pasakojama senose jūsų knygose.

208. Vykstant mutacijai/rūšies pokyčiui ar adaptacijos, ryšys su pradine matrica nutrūksta? Ar įmanoma biologinį organizmą transformuoti į jo pradinę, nepakitusią būseną? Ir kuo tai gresia?

Ryšys su subtiliu kūnu nenutrūksta, dėl to, kad Jūs ir Tai – vienas ir tas pats. Tačiau jeigu Jūs pradėsite dažnai keisti sąlygas, kuriose gyvena organizmas, tai lempučių taps labai daug. Viena lemputė – tai Jūsų gimtasis pasaulis, kuriame Jūs gimėte. Jūs turite gyventi tenai.

210. Papasakokite apie Sąmonę: Kas yra sąmonė, apie sąmoningumą, kokį vaidmenį šiuo metu vaidina sąmoningumas, apie sąmonės evoliuciją, apie sąmoningumo pabudimą pas žmones šiuo metu, apie Sri Aurobindo ir jo knygas.

Sąmonė – sugebėjimas keisti ir priimti esamą Būseną. Sąmoningumas – Žinojimas, kaip pasikeis Pasaulis.

Sąmonė duodama tiems, kas ateina gyventi įvairiai. Visi tie, kas su jumis gyvena Žemėje, turi sąmonę. Šios sąmonės yra skirtingos, ir kartais jūs jų nepastebite arba apsimetate, kad nepastebite. Tada žmonės pradeda galvoti, kad jų sąmonė yra vieniša ir pradeda ieškoti protingų būtybių. Iš tikrųjų protingos būtybės gyvena šalia jūsų ir mokosi iš jūsų. Jų sąmoningumas, palyginus su jūsiškiu kartais yra labai paprastas ir jie atrodo kvaili. Taip nėra. Visi jie turi protą. Skirtingi protai – tai vienas ir tas pats. Jeigu juos sujungti, tai gausis didelis Protas, gyvenantis iš karto visur. To žmonės irgi dar nesupranta. Jiems atrodo, kad protas turi būti tik pas kai kuriuos. Daugelis žmonių bijo stipraus proto, dėl to, kad toks protas gali priversti paklusti jų silpną protą. Deja žmonės taip elgiasi labai dažnai. Tai klaida! Negalima versti paklusti per jėgą. Reikia daryti taip, kad kiti suprastų, kodėl būtent taip, o ne kitaip reikia elgtis. Reikia mokėti paaiškinti. Dėl to, kad nemoka paaiškinti vyksta karai. Kada jie išnyks, tai bus pirmasis ženklas to, kad žmonės išmoko panaudoti protą ne vien dėl savęs.

Aš norėčiau, kad žmonės niekada neverstų kitų žmonių daryti tai, kas jiems nepatinka ir taip neskaudintų kitų. Reikia tiesiog laiku paaiškinti tai, kaip reikalinga elgtis ir kaip elgtis nereikėtų. Kitaip žmonės darys blogus poelgius ir manys, kad tai kitiems patinka.

211. Nuo ankstyvos vaikystės norėjosi, kokių nors globalinių pokyčių, pavyzdžiui kataklizmų... Ir dažnokai mintys apie tai mane aplankydavo ir vis dar aplanko. Tai ką tu papasakojai apie pokyčius – labai norisi visa tai pamatyti ir pajusti. Gal gali paaiškinti, kodėl mane tokios mintys lanko nuo ankstyvos vaikystės?

Kada žemėje vyksta dideli įvykiai, jie pasijunta ne iš karto. Jie ateina palaipsniui, dėl to, kad mūsų pasaulis keičiasi labai lėtai. Tai kaip ir vandenyno bangos. Iš pradžių eina įvairios kitos bangos, o tik po to didelė banga. Mokėdami suprasti mažas bangas, jūs galite paruošti ar perspėti kitus žmones apie dideles bangas. Jie tai irgi turi suprasti. Kartais to negalima daryti arba žmonės nepatiki ir tai ignoruoja. Tada jūs turite tiesiog stebėti ir mokytis.

212. Kaip „pokyčių“ metu bus su visokiais finansiniais įsipareigojimais, kaip kreditai?

Pinigai taps nereikalingi.

213. Saša, paskutiniu metu atsirado daug padarų save vadinančių elfais. Ta tema yra nemažai internetinių puslapių, pvz. „Эльфхейм, laisva gyvenvietė ir kt. Ką tu apie tai manai?

Elfai išėjo iš Žemės visam laikui. Jie po savęs paliko orientyrą, kurį žmonės mato kaip sidabrinę spalvą. Tai tų vieta, kurie pasiruošę pereiti kaip elfai. Ji susijusi su Žemės planeta ir sukasi aplink ją. Kada ji priartėja prie jų, žmonės tai jaučia, kad šis orientyras yra arti jų ir prisimena elfus.

Kai kurie žmonės kuria į šį orientyrą kelią: išgalvoja įvairias istorijas, piešia, rašo. Taip iki to irgi galima nueiti. Tačiau kiekvienas priartėja tik iki savo vietos, kur sidabrinė šviesa negali jiems pakenkti. O šiaip ši šviesa nedaro žalos, tačiau kada jos tampa per daug, ji gali pakenkti.

„Эльфхейм“ - vieta , kur susirenka daug tokių, kas jaučia, o kartais ir mato orientyrą. Kreipiantis į jį galima susisiekti su elfais. Kuo jūs esate arčiau orientyro, tuo ryšys yra stipresnis. Bendrauti su elfais galima ne vien orientyro pagalba. Kai kurie su jais bendrauja taip kaip su paprastais žmonėmis. Atstumo ir laiko nėra.

214. Saša, papasakok, kaip atskirti tiesą nuo melo? Dabar internete yra daugybė informacijos apie 2012 metus ir t.t... Kuo tikėti? Ar yra kokios nors labiau apčiuopiamos galimybės tai patikrinti, nei vien pajusti?

Melą kuria tik žmonės. Likusiame pasaulyje melo nėra. Kad atskirti „tiesą“ nuo „melo“, reikia išmokti matyti ne vien save, bet ir Kitas Būtybes, o taip pat ir Pasaulius, kur jie gyvena. Tai ne taip paprasta, nes žmonės įprato laikyti Žemę savo namais. Žmogaus namai yra visur ir tai reiškia, kad jis gali nueiti ten, kur panorės, jeigu jis tokią galimybę turi. Nevertėtų galvoti, kad galima bėgti ar neiti – tai reikia daryti. O kada darai – supranti ką ir kaip reikia padaryti. Tada melas ir tiesa išnyksta, dėl to, kad Jūs nustojate jiems priklausyti. Dabar Jūs galvojate, kad be jų negalite. Taip kartais daro ir mano draugai, kurie sako, kad negali be ledų ar čipsų.

2012 vyks Pokyčiai. Žinios apie tai pas jus ateina kaip aukšta banga. Po jos bus dar aukštesnės bangos. Jeigu jūs įbrendate į jūrą ir nepargriūnate nuo ateinančių bangų, tai vėliau ar ankščiau, kokia nors iš bangų tai jus privers padaryti. Parkristi nebūtina, kadangi banga gali praeiti aplink jus. Ji apeina aplink jus, kada jūs suprantate kokia yra to prasmė. Jeigu banga eis aplink jus, ji vis tiek jus palies, bet silpnai. Be to jums bus perduota tai, kas reikalinga ir kas galėjo būti perduota prie esant stipriam jos prisilietimui. Jeigu jūs norite patikrinti, ką jaučiate, tai galite to klausti savęs ir kitų žmonių, kaip jie jaučiasi. Jūsų atsakymas yra pats svarbiausias.

215. Saša, kaip tu sutari su savo artimaisiais, dėl įvairių reikalų? Tu gi jauti, matai jų neteisingus poelgius, žingsnius – kaip jiems apie tai praneši ar paaiškini. Juk būna tavo gyvenime momentai, kada tu su kuo nors nesutinki, tačiau žmogus mato tai ką nori matyti.

Aš myliu savo mamą ir tėtį. Su broliu mes kartais pykstamės, kada jis bando krėsti kiaulystes, bet tai tęsiasi ne ilgai, po to mes susitaikome. Kada aš sirgau, jis rūpinosi manimi, atnešdavo atsigerti, su manimi žaisdavo, o mama užsukdavo pas mane kas pusvalandį ir kiekvieną kartą vis kaip nors mane gydydavo. Jeigu aš pradedu blogai mokytis, tai mane bara, verčia daugiau mokytis. Aš galiu užsigauti, tačiau visada suprantu, kad jie elgiasi teisingai.

Apie tai ką aš žinau, aš kalbu pagrinde tik su savo broliu. Mama ir tėtė galvoja, kad aš fantazuoju ir šypsosi. Jiems patinka tai, ką aš sugalvoju, bet jie į tai nelabai tiki. Kartais būna sunku įtikinti suaugusius, kad aš kažko nedariau. Jie kažkodėl galvoja, kad juos apgaudinėja ir pasitaiko taip, kad man jiems prireikia sumeluoti, kad jie nusiramintų. Po to sakyti tiesą būna labai sunku. Dėl to aš stengiuosi taip nedaryti ir geriau tylėti. Aš ne įtariu, kokius negerus poelgius, galėtų įvykdyti mano tėvai. Aš juos labai myliu ir galvoju, kad jie visada stengiasi elgtis teisingai. O mano mažasis brolis dar mažas ir ne viską supranta.

216. Šiuo metu žmogus turi didžiules pažinimo ir mokymosi galimybes – Internetas, įvairios ezoterinės knygos, mokyklos, panašu kad viskas yra taip ne be reikalo. Tai veda prie pirmų žingsnių, kurie liečia Pokyčius? Į ką reikėtų labiau atkreipti dėmesį? Ir ko vengti?

Šiuo metu žmonės tingi tai studijuoti ir tai viską apsunkina. Atsiranda žinių, kurias jūs turite žinoti, nes tai yra dalis šių žinių. Šios Žinios yra Vienos. Jų negalima padalinti, tačiau jas studijuoti reikia palaipsniui. Kiekvienas tyrinėja taip, kaip jis tai geriausiai sugeba: skaito, rašo, piešia, žiūri, kalba. Kiekvienas būna įdėmiai išklausytas, jeigu jis tampa pastebimu. Jeigu žmonės tingi ir to nedaro, juos nustoja pastebėti, o po to teks jiems daryti daug visko ir greitai. Jums reikia atrasti tai, kas yra balsas Jūsų viduje. Tai – Jūsų. Jeigu jūs jaučiate daikto šaltį – ne imkite jo, jis jums yra pavojingas. Negalima imti to, kas jus padarys per daug sunkiu viduje. Žmonės visada turi būti lengvi, juos tokius sukūrė.

217. Ką tu manai apie spiritizmo formą, vadinamą „Channeling“ (past. "New Age" spiritizmo metodologija) – jų yra daug ir jie duoda daug įvairios informacijos ir pranašysčių?

Tie Kas su jumis kalba, duoda jums Žinias. Tai visada daroma paprastai ir suprantamai. Tai nereiškia, kad šių paprastų veiksmų ir tokio trumpo laiko jums užtenka tai suvokti. Jeigu taip įvyksta, pagalvokite kodėl? Kartais už jus pradeda mastyti kas nors iš Jų. Taip negalima daryti. Galvoti turite tik jūs, nes Žinios yra duodamos Jums. Tas, Kas duoda Žinias – Jūsų Draugas. Jūs turite suprasti ir žinoti, kad juo pasitikite ir jį suprantate. Jeigu šito nėra, Jūs niekada nesuprasite to, apie ką jis kalba. Žmogus gali rinktis tai, kas jam yra reikalinga ir ne. Tai ne „gėris“ ir ne „blogis“.

218. Gal gali duoti keletą patarimų, kaip pasiruošti Pokyčiams?

Reikalingos bus tokios savybės, kaip budrumas ir suvokimas to, kas vyksta. Tai galima pavadinti budrumu, kuris eina priekyje jūsų. Jeigu jūs sugebėsite susikalbėti su žmogumi, kuris ką nors žino apie tai, tai Pokyčiai praeis lengviau. Jeigu jūs sugebėsite tai daryti per atstumą – tai bus dar geriau. Po to teks rasti jėgų, kad atsisakyti nuo jausmo, kuris verčia jus abejoti, net tada, kada viskas yra suprantama. Šis atsargumas yra nereikalingas, jis tik trukdo žmonėms.

Dar gerai būtų išmokti jausti tai, ką gali padaryti kitas, kad kartu daryti geriau, dėl to, kad vienas žmogus nesugebės daug padaryti. Be viso to, negalima versti dirbti vienas kitam.

219. Ką tu žinai apie Nibiru, apie šios planetos poveikį mums ir kokį vaidmenį ji atlieka mūsų saulės sistemoje?

Nibiru yra Saulės sistemos dalis. Jūsų mokslininkai jau suprato, kad jinai priklauso sistemai ir ją įtakoja. Nibiru keičia planetų judėjimą ir tai kas vyksta Saulėje. Saulėje pokyčiai prasideda po to, kai jie įvyksta planetose, nes planetos Saulei perduoda savo judėjimo pokyčius. Nibiru atneš pokyčius, kurie turi įvykti. Jie bus susiję su klimatu ir žmonių sveikata. Žmonėms reikia ne kariauti, o ieškoti galimybių prisitaikyti prie naujų sąlygų. Jeigu žmonės šito nesupras, tai sąlygų gyventi gerai užteks ne visiems.

220. Kodėl reikia išmokti Saugoti savo daiktus, Pokyčių metu?

Jeigu Jūs sugebėsite išlaikyti formą tada, kada ji labiausiai bandys pasikeisti, tai reikš, kad Jūs turite galimybę saugoti ir naudoti žinias, apie Pasaulį, kuris yra Jūsų pačių sukurtas. Tada jūs, jeigu prireiks, sugebėsite sugrąžinti daiktų formą bet kokiu momentu, arba papasakoti apie tai, kaip jis atrodė. To prireiks tiems, kas ateis po jūsų.

221. Drunvalo Melchizedek kalbėjo, kad žmonės išeis bangomis. Ir viso bus 3 didelės bangos. Liks milijonai, kaip jis teigė.

Viso bus ne 3 bangos. Jų bus 8, tačiau likusios ateis tada, kada Jūsų jau nebus žemėje. Žmonių išėjimas iš Žemės bus reikalingas dėl to, kad ne visi iš žmonių sugebės prisitaikyti prie Pokyčių. Tokiu atveju bus geriausiai išeiti ir netrukdyti kitiems. Ar išeiti ar pasilikti, kiekvienas spręs pats.

222. Man teko matyti Maskvą, paskendusią vandenyje, net iki 7-8 aukšto. Ir kiti tokius sapnus sapnavo. Ką tu manai apie mūsų sostinę, ji bus paskandinta ar ne?

Tai, ką Jūs sakote apie jūros lygio pakilimą – vienas iš galimų Jūsų Ateities variantų. Jo procentas yra 81, tačiau tai dar neįvyko.

223. Saša, kodėl tiek daug žmonių pasaulyje vartoja narkotikus, ypač paskutiniu metu ?

Narkotikai leidžia žmogui nukeliauti į vietą, kur žmogus jaučiasi geriau nei dabar. Šią vieta pasiekiama tada, kada žmogus pakeičia pats save ir taip ją pasiekia, o ne kažkieno pagalba. Jeigu šiuos pokyčius padarė ne pats žmogus, o pvz. narkotikai, tai jis moka už tai, kad ten atsidūrė anksčiau laiko. Mokestis už tai – pakartotinas gyvenimas, iš žmogaus atimamas laikas ir mintys. Žmones bandoma pripratinti prie tokių pokyčių, dėl to, kad žmonės tada pradeda painiotis gyvenimo laike, daryti tai, kas yra neteisinga. Taip jiems bando padėti, tačiau taip daryti negalima. Tai ne tikra pagalba ir jos priiminėti ne reikia. Tie kas ją siūlo, tai daro iš blogų ketinimų.

224. Kas yra laikas? Ar kas nors egzistuoja už jo ribų, kaip tenai pakliūti? Ant kiek ateitis yra iš anksto nuspręsta ir kaip ji keičiasi?

Mes jau apie tai kalbėjome, kad laiką sugalvojo žmogus. Už jūsų pasaulio ribų laiko neegzistuoja. Kada jūs atsidursite už savo pasaulio ribų, tai iš karto tai pamatysite ir suprasite. Ne laike egzistuoja viskas, ko jūs dabar nematote. Tai daugiau, nei trys kartai per pusę. Ten pakliūti galima tik tada, kada jūs baigsite savo gyvenimą. Dar galima į tenai ne ilgam nukeliauti. Tai gali pavykti ir gyvenant Žemėje, bet tokiu atveju jūsų klausimas turi būti labai įdomus. Toks klausimas yra užduodamas vienu metu keliuose pasauliuose, o tas kas jį uždavė yra pernešamas, kaip vaizdas į televizoriaus ekraną. Mūsų planetoje irgi galima priiminėti tokias laidas, bet žmonės kažkodėl išrado savo televiziją.

Jūsų ateitis yra nuspręsta iš anksto, visam laikui ir jos pakeisti negalima. Tačiau jūs renkatės kokios formos ji bus. Ji keičiasi kiekvieną kartą, kai jūs kažką naujo suvokiate pasaulyje, kuriame gyvenate. Bet koks jūsų poelgis keičia ateitį. Tai net galima pajusti, jeigu atėjęs naujas supratimas ar poelgis yra reikšmingas. Taip pat, galima įtakoti vieno ar net keleto žmonių ateitį. Tada tai keisti yra daug sunkiau, bet įdomiau. Reikia, kad norintys tai daryti žmonės, dažnai tarpusavyje bendrautų ir kartu apie tai galvotų. Galima ir paprasčiausiai su jais susidraugauti.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt