Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

Buvo išnagrinėta daugybė temų ir tai yra nuostabus informacijos šaltinis tiems, kas ieško atsakymų. Kaip pats Saša teigia, dalį iš atsakymų jis ėmė iš Žemės informacinio lauko, kuris yra prieinamas visiems ir kuris saugoja labai daug informacijos apie viską, įskaitant ir įvairias žinias apie mūsų visos Saulės sistemos praeitį. Apie šį planetos informacinį lauką, jis buvo taip pat nemažai klausinėtas ir aplamai daug papasakojo apie įvairius kitus dalykus. Taip pat, kai kuriais atvejais, jis naudojosi ir kitais šaltiniais, savo, kaip Indigo sugebėjimu, susisiekti su visatos ar kitais nežemiškais protais. Naudojo įvairius mums nesuvokiamus bendravimo metodus, apie kuriuos irgi šiek tiek apšvietė. 

Informacijos yra labai daug, kaip ir atsakymų apie viską. Kaip Saša teigė, kad jo atsakymai yra duoti ne išbaigti, kadangi kitaip juos žmonės greitai pamirštų ir kad atsakymą į kiekvieną klausima, žmonės turi atrasti patys, prieiti prie jo. Ir tik tada jie jį sugebės pilnai, iki galo suvokti. Dėl to, tai ne galutiniai atsakymai, o tik kryptys, į kur reikėtų judėti.

Ne į viską, kaip jis minėjo, jam buvo leista atsakyti, kadangi egzistuoja visatos taisyklės, kurios riboja, kokią informaciją jam buvo galima mums atskleisti.

Tai buvo pagrinde padaryta dėl to, kad nukreipti žmoniją į teisingas vėžias. Kadangi šiuo metu ji rieda į bedugnę. Verčiant visą šį ilgą tekstą, kas man užtruko daugiau kaip mėnesį (tai dariau ne kasdieną), pastebėjau, kad Saša taip atsakinėjo į klausimus, lyg būtų įsiskverbęs į kiekvieno iš klausiančių protą ir pasaulį. Lyg jis būtų klausimą perskaitęs, ne vien kompiuterio ekrane. Tačiau ir klaususio žmogaus mintyse. Į juos jis kartais taip atsakydavo, lyg atsakytų subjektyviai, konkrečiam asmeniui, pagal jo suvokimą. Tai man pačiam paliko gilų, davė atsakymus į daugybę mane dominančių klausimų.

Patarimas

Ieškantiems atsakymų, rekomenduoju kruopščiai ir neskubant viską perskaityti. O ne "apgraibomis" susipažinti, su paliestais klausimais ir atsakymais į juos. Tekstas buvo labai sunkus. Labai sudėtingai formuluotos mintys ir kad vengti mano pačio interpretacijų, kas galbūt galėtų kiek iškreipti atsakymus, stengiausi versti kuo labiau pažodžiui. Kad kuo autentiškiau perteikti jo mintis. Dėl to, ties kai kuriais atsakymais, teks gerai pasukti galvą, jie yra gan abstraktūs.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

Iš kokios žvaigždžių sistemos jūs kilote

Iš kokios žvaigždžių sistemos jūs kiloteKaip manoma, mūsų planetoje gyvena sielos iš pačių įvairiausių, net ne vien mūsų galaktikos kampelių, ypač šiuo visai mūsų galaktikai svarbiu permainų metu. Sielos reinkarnuoja į tas žvaigždžių sistemas, jų planetas, kur joms tuo metu yra aktualiausiai būti, kur veda jų misijos.

Planetos, tai kaip savotiškos mokyklos, leidžiančios įgyti tam tikrą patirtį. O gyvenimai ar įsikūnijimai, tai konkreti mokyklos klasė. Toje pačioje mokykloje dažnai galima sutikti ir „pirmokų“ ir „dvyliktokų“. Tų, kas jau daug gyvenimų mokėsi ir išmoko daug pamokų, kaip ir tų, kas savo mokymosi kelią dar tik pradėjo.

Nors nei vieni nei kiti nėra aukštesni ar viršesni už kitus. Jie tiesiog yra skirtingi ir turi skirtingas misijas ir patirtis. Mūsų visų sukaupta patirtis, po jos integravimo, tampa visos visatos gyventojų patirtimi.

Vedų epochos

Pagal vedas, vienas vedinis ciklas Juga (Sanskr. युग, yuga) yra dalinamas į keturias epochas: Satjajuga, Tretajuga, Dvaparajuga ir Kalijuga.

Šis ciklas prasideda nuo labiausiai dvasingos ir prašviesėjusios epochos. Po to, kiekvienoje sekančioje epochoje, pasaulis ketvirtadaliu vis labiau išsigimsta ir degraduoja. Vis primityvesnis tampa žmonių dvasingumas, sąmonė, kultūra, žinos, dorovės ir moralės normos, teisybės suvokimas ir civilizacija vis giliau grimsta į chaoso liūną. Kai ciklas pasiekia žemiausią tašką, viskas prasideda iš naujo.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt