Koreliacijos

Tyrinėjant visatą ir jos paslaptis, su laiku pastebėjau, kad daugelis dalykų mūsų pasaulyje ir visatoje yra tarpusavyje susiję ir labai dažnai palietus vieną temą, tenka paliesti ir kitas. Šiame kontekste, išreikšti kažkokią tiesą yra be galo sudėtinga. Dėl to, labai ilgai svarsčiau, kokiame padivale būtų geriausiai pateikti tokią informaciją. Mintys linko link Wikipedijos, kad sukurti alternatyvių žinių duomenų bazę, apie ivairius dalykus, visatos paslaptis, galimas versijas ir t.t... Tačiau vis tik norėjosi pabandyti parašyti knygą, o kažką panašaus į Wikipediją galima sukurti ir vėliau.

Skirtumas yra toks, kad Wikipedijos struktūros duomenų bazė yra patogus žinynas, tačiau ją ne itin patogu skaityti nuosekliai. Be to, kad ir koreliacijos apims labai daug temų, tačiau šios knygos tikslas yra labiau pabūti gido vietoje skaitytojui ir supažindinti jį su įvairiomis visatos paslaptimis. Tai toli gražu nereikš, kad čia bus aprašyta viskas, vien galutiniai atsakymai ir nieko nebus galima papildyti. 

Tai atvers žmonių akis, supažindins juos su dalykais, kurie vienaip ar kitaip egzistuoja visatoje. Ar pvz. apžvelgs galimas praeities ar kažkokių kitų įvykių versijas, kur mums dažnai yra kišama viena kažkokia istorija ir nesiūloma jokių kitų variantų, pvz. biblijos, kuria pasaulyje jau abejoja daugelis žmonių.  

Tikslas yra apžvelgti tiek ir nežinomas niekam temas, tiek ir apžvelgti žinomus dalykus, kuriais pvz. daugelis abejoja. Pateikti alternatyvius variantus, kaip aš tai vadinu "versijas", kuriose parodyti galimas visai kitokias kažkokių įvykių atomazgas ar aplinkybes ar dar kažką. O gal net ir visiškai kitas įvykių versijas.

Kai kuriais atvejais, skaitytojų teismui, bus pateikiamos ir kelios tų pačių įvykių versijos, kurios net galbūt prieštaraus viena kitai. Ne visada yra lengva surasti galutinius atsakymus ir mano pareiga yra pasodinti šį medį, kurį vėliau galės auginti ir kiti žmonės.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt