DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Hormonai

HormonaiPirmas dalykas, kuris man pakliuvo į akiratį, buvo hormonai. Kadangi domėdamasis nutukimo priežastimis supratau, kad tai yra vienaip ar kitaip susiję su hormonais. Vienas dalykas, tai hormonai kuriuos mes gauname iš išorės, iš maisto. Kitas dalykas, savi hormonai, kur dėl įvairių priežasčių, gali vykti tam tikrų jūsų organizmo organų veiklos sutrikimai ir sutrikti kažkokių hormonų gamyba.

Mūsų pačių hormonai

Skydliaukė atsako už du pagrindinius hormonus, kurie kontroliuoja žmogaus medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tai organas, kuris yra atsakingas už šių dviejų hormonų gamybą ir iš esmės ar jūs storas ar ne, fiziologiškai priklauso nuo jos darbo. Dar kitaip tariant, ar jūs storas ar ne, priklauso nuo medžiagų apykaitos, tačiau skydliaukės gaminami hormonai ją kontroliuoja. Šio organo darbas yra nebūtinai sutrikęs, kada ji gamina nepakankamai kažkokio hormono. Gali būti ir tokia situacija, kad tiesiog organizmas negauna pakankamai medžiagų iš ko jį gaminti.

Kad skydliaukė gamintų hormoną, kuris yra reikalingas medžiagų apykaitos darbui, organizmui yra reikalingas jodas ir ne bet koks jodas. Jodas ir pati skydliaukė yra ta organizmo vieta, kurioje kaupiasi didžiausios mūsų gautos radiacijos dozės iš aplinkos. Tai dažnai ir išveda šį organą iš rikiuotės. Egzistuoja dvi ligos, nepamenu dabar jų pavadinimo. Bet vieniems skydliaukė dirba per gerai ir jie turi super metabolizmą. To rezultate, kad ir kiek žmogus valgytų, jis nestorėja. Ši liga yra paprastai gydoma radioaktyviu jodu. Ta prasme, apnuodijamas organas, kad pasiekti prastesnį šio organo darbą.

Tačiau, jeigu jūs esate apkūnus, jums netinka radioaktyvus jodas ir toks jodas greičiausiai tik dar labiau jums pakenks. Jodą natūraliai galima gauti iš jūros gėrybių, jūros augalų ar jūros žuvų. Taip pat, jodą neblogai įsisavina žmogus ir per odą. Pvz. gulint jūros druskų su jodu voniose. Kur galima ir šiaip papildomai įlašinti jodo.

Skydliaukės sutrikimai yra labai dažni moterų tarpe, ypač pasiekus trečią dešimtį. Ši sveikatos problema jas lydi į nutukimą, net ir dedant milžiniškas pastangas, kad nenutukti. O kartais tai joms net baigiasi mirtimi (pvz. skydliaukės vėžys).

Hormonai iš išorės

Hormonai iš išorės, kad ir atrodo nekaltai ir paprastai tai ne žmonių, o pvz. augalų ar gyvūnų hormonai. Tačiau akivaizdūs jūsų kūno rezultatai, jeigu jūs esate apkūnus, rodo, kad jie vis tik daro jums efektą. Hormonai veikia tiek vyrus, tiek ir moteris ir kaip taisyklė, gyvulių, augalų, vaisių ar daržovių hormonai yra panašūs į žmonių hormonus ir jie taip pat daro mūsų organizmui poveikį.

Didžiausia rizika yra vyrams. Nes per maistą galima gauti didžiules dozes įvairios kilmės estrogenų. Estrogenas, yra moteriškas hormonas, kurio moterims reikia labai nedaug, kad ji būtų moteris. O per maistą mes gauname paprastai šimteriopas (galima sakyti „arklines“) jo dozes, nei reikalinga moterims, kad jos išliktų moterimis.

Soja 

Žmogaus organizme nėra absoliučiai jokio kito mechanizmo, kuris nustato lytį, išskyrus tai kokie hormonai konkretaus žmogaus organizme dominuoja. Hormonai yra vienas vienintelis mechanizmas, kuris nustato žmogaus lytį ir jeigu vyras per maistą gauna šimteriopas jo dozes, atitinkamas poveikis jam ir vyksta.

Tai pasireiškia paprastai tik per ilgą laiką, kaip labai pavojingas vyrams, moteriško tipo nutukimas. Moteriško tipo nutukimas, yra riebalų sluoksnio susidarymas ant krūtinės, pilvo ir klubų. Jis yra labai pavojingas vyrams. Tai seniau vadindavo pvz. alaus pilvu, kol dar mokslininkai gerai nebuvo ištyrę šių efektų. Tačiau realiai tai yra šių hormonų paseka.

Estrogenų lyderis yra soja, tačiau jo yra ir apyniuose, kavoje. Beje, alaus mėgėjams informacija – egzistuoja alaus rūšys be apynių.

Koks buvo mano verdiktas hormonams

Tai gi, pirmiausiai aš nustojau valgyti produktus su soja ir viskuo kur buvo kokie nors sojos priedai. O tai labai didelė dalis įvairių perdirbtų ir apdirbtų produktų. Tai ir dešrelės, visokie mėsos vyniotiniai, taip pat ir didžioji dalis sausainių ar bandelių. Be to, gamintojai ne visada parašo apie soją. Kartais pvz. parašo tam tikras medžiagas, tam tikrus E, kurie gali būti iš sojos, pvz. E479. Todėl, tai buvo labai ilgas kelias, kol peržiūrėjau visą krūva produktų iš kurių teko labai didelę dalį atmesti ir daugiau jų niekada nepirkti. Kartais net per klaidą tokių produktų nusipirkus, apsižioplinus, tekdavo vėliau pamačius jų sudėtį, mesti juos tiesiai į šiūkšliadėžę.

Kava taip pat neįeina į mano racioną. Tačiau jos atsikračiau dėl kitų priežaščių. Buvo labai stipri priklausomybė ir man tai nepatiko. Be to, su kava išgerdavau dar ir labai daug cukraus. Dėl to ir apstojau ją iš viso vartoti, o vietoj jos dabar geriu žalią arbatą, be cukraus ar kitų pasaldinimų.

Gyvulinės kilmės hormonai

Be to, dalis hormonų yra ir gyvulinės kilmės. Tačiau valdžia ir atitinkamos instancijos, labai prastai informuoja apie pvz. mėsos kilmę, ar buvo galvijas augintas panaudojant hormonus ar ne. Yra tokia pramonės technologija, kad jeigu galvijui leisti priešingos lyties hormonų, tai jis priauga daug didesnę masę ir dėl to tai yra daroma. Tačiau to rezultate, toks galvijas būna neaišku kokios lyties ir t.t... O juk tai po to suvalgome mes ir visą  poveikį irgi gauname mes.

Didelių estrogenų kiekių įtaka yra taip pat pavojinga ir moterims!

Moterų atveju, taip pat yra pastebėti neigiami efektai, nuo didelių kiekių estrogenų. Kadangi šie kiekiai yra stipriai per dideli net ir moterims, o ką kalbėti apie vyrus. Nors natūraliai vyro organizmas turi kažkiek estrogenų, bet pas jį paprastai dominuoja vyriški, o ne moteriški hormonai. Praktiškai nuo žmogaus vaisiaus užsimezgimo, kokie hormonai pas jį dominuoja, tokios lyties jis ir tampa.

Įtarimai dėl netradicinės orientacijos kilmės

Turiu įtarimų, kad galbūt netradicinės orientacijos priežastis, gali būti būtent tokio hormonizuoto maisto terapija vaikams, nuo mažų dienų iki tol kol jis užauga. Juk hormonai tai chemija, meilė moksliniame kontekste taipogi yra chemija. Buvo net toks JAV armijos projektas, kaip pvz. "Gay Bomb", kur tam tikrų chemikalų pagalba, būdavo paveikiama priešų armija taip, kad jie pradėdavo jausti aistrą tai pačiai lyčiai. Tuo buvo tikimasi išblaškyti priešų budrumą.

Ant vaikų niekas eksperimentų nedarė ir to netyrė. Nors šiais laikais, kada jų maiste yra tiek daug, bepigu tai padaryti. Užtektų paimti keletą grupių vaikų ir fiksuoti jų šiuos hormonų lygius ir poveikį ir lyginti su pvz. kontroline grupe, kuri tokio maisto negauna. 

Estrogenų turi ne vien soja, bet ir apyniai ar pvz. kava ir kai kurie kiti produktai.

Šaltiniai:

 1. Pasveik.lt: Kodėl šešiametėms ima augti krūtys?
 2. Pasveik.lt: Gausus kavos vartojimas veikia estrogenų apykaitą.
 3. Sojos nauda ir žala (apačioje punktas - Verta žinoti)
 4. Aš Vyras: Alkoholio žala žmogaus organizmui.
 5. Aš Vyras: Kaip padidinti testosterono lygį (kiekį kraujyje) natūraliais būdais!
 6. Onanizmas.lt: Tiesa apie žalingą ALAUS poveikį organizmui.
 7. Daily mail: Female sex hormone is 'fuelling male obesity epidemic.
 8. Soy: This "Miracle Health Food" Has Been Linked to Brain Damage and Breast Cancer.
 9. Could Eating Too Much Soy Be Bad for You.
 10. 8 Disturbing ways society is feminizing men through food and products.
 11. Эстрогены у мужчин – функция, польза и вред.
 12. [Youtube] Профессор Жданов о пиве и импотенции.
 13. [Youtube] Алкоголь. Выпей и подохни. Или Как?.

Apie tai galima rasti labai daug informacijos internete. Tiesa, sojos gamintojai kartais užsakinėja straipsnius, bandančius reabilituoti sojos vardą. Tačiau žmonės nėra akli.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Sveikata ir plastikinė tara

Ieškokite ženkliuko, nurodančio plastiko tipą, butelio apačiojeRenkantis maisto produktus ar gėrimus plastikinėse pakuotėse būtinai atkreipkite dėmesį į plastikinės taros dugną. Būtent čia randasi visa informacija apie plastiko tipą iš kurio ji yra pagaminta. Kai kurios plastiko rūsys yra ne itin pavojingos, o kitos iš jų gali daryti žalą jūsų sveikatai.

Ant plastikinių butelių visada būna informacija apie tai iš kokio plastiko tipo jie yra pagaminti. Ši informacija yra labai svarbi, nes bet koks plastikas išskiria skirtingo pavojingumo chemikalus į butelio turinį.

Dvasinė Evoliucija - Dvasia, Kūnas ir Sąmonė

Kūnas, Sąmonė ir DvasiaYra trys pagrindiniai dvasinio tobulėjimo aspektai, dvasia, kūnas ir sąmonė, iš kurių susideda mūsų dvasinė evoliucija. Šią filosofiją, taip pat, puoselėja Indijoje išlikusi prieštvaninė medicina „Ajurveda“ (Sanskr. „Ajur“ – gyvenimas, „veda“ – žinios).

Kaip manoma, kiekvienas iš šių aspektų, turi individualias savo vibracijas, vibracijų dažnį, ką galima suprasti ir kaip pasiektą tobulėjimo lygmenį. Atvejais, kada šie aspektai yra skirtingai išlavinti, vibruoja labai skirtingais dažniais, tarp jų vyksta didelė vibracinė disharmonija, kurios pasekoje pas žmogų atsiranda įvairios ligos.

Ligų rūšys priklauso nuo konkrečios vibracinės disharmonijos. Pvz. vienu atveju, gal tai bus paprastos ligos ar infekcijos, o kitu atveju galbūt tai bus dvasiniai ar psichikos sutrikimai.

Mitybos tipų gidas

Mitybų tipai - kuo aukštesnis, tuo didesnė harmonija su visataMityba, tai fizinio kūno, kaip vieno iš šių trijų aspektų (fizinis kūnas, sąmonė ir dvasia), sudedamoji dalis, kaip ir fizinė veikla. Aukštesni mitybos lygiai yra pasiekiami tik darnioje harmonijoje su sąmone ir įsitikinimų sistema. Pvz. jeigu apstoti valgyti mėsą, o jūs tuo metu esate įsitikinęs, kad be mėsos neišgyvensite, tai tik sau pakenksite.

Tokie perėjimai, būtinai turi vykti harmoningai su sąmone, įsitikinimų sistema ir pirmiausiai pokyčiai prasideda nuo jos. Kuo aukštesnė mitybos forma, tuo aukštesnės bus fizinio kūno vibracijos, kaip ir persijungti ant pakankamai aukštų mitybos formų, reikalingos irgi, pakankamai aukštos vibracijos. Ne tai, kad bet kuris žmogus, iš gatvės, gali iš karto tapti, pvz. vegetaru, žaliavalgiu ar vaisiavalgiu...

Išgyvenimo mokykla - Kaip rasti vandens dykumoje

VanduoŠiandieną, vakarų žiniasklaidoje, paskaičius straipsnį apie prancūzų porą, kuri žuvo dykumoje, nes savo vandenį atidavė savo vaikui... Susimasčiau... Juk sovietmečiu tai žinojo kiekvienas vaikas, kaip išgyventi dykumoje. Tiksliau, kaip joje pasigaminti vandens.

Buvo knygelės vaikams, kuriose buvo to mokoma. Tas mane paskatino parašyti šį straipsnį. Galbūt tai net kam nors išgelbės gyvybę!

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt