DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Poilsis

Vaiko laiškas

Brangus Mama ir Tete!

Mūsų vadovas liepė parašyti tėvams, kadangi gal matėt potvynį per televizorių ir dabar jaudinatės. Viskas gerai. Nuplovė tik vieną  mūsų palapinę ir du miegmaišius. Laimė, niekas iš mūsų nenuskendo, nes tuo metu visi buvom ant kalno ir ieškojom Jono. Paskambinkit Jono mamai ir pasakykit, kad jam viskas gerai. Rašyti jis negali, nes sugipsuotas.

Man nuskilo pasivažinėti gelbėtojų džipu. Kaifas! Niekada nebūtumėm jo radę tamsoje, jei ne žaibas. Vadovas Julius supyko ant Jono, kam tas nuėjo i kalnus vienas, niekam nesakęs. Jonas teisinosi, kad sakė, bet tai buvo per gaisrą, todel vadovas Julius gal  ir negirdėjo.

Ar žinote, kad jei padegsi dujas balionas sprogs? Šlapios malkos nedegė, bet viena palapinė sudegė. Taip pat dalis mūsu drabužių. Petras atrodys šauniai, kol vėl ataugs plaukai. Namo grisim šeštadieni, jei vadovas Julius sutaisys mašiną.

Dėl avarijos jis nekaltas. Kai išvažiavome, stabdžiai dirbo normaliai. Vadovas Julius sakė, kad tokioj senoj mašinoj būtinai kas nors suluš, todėl jos jau neapdraudžia. Mums atrodo, kad mašina liuks. Mums leidžia važiuoti įsikibus į priekines groteles. Kai mašinoj 10 žmonių, darosi karšta. Jis leido mums važinėti priekaboj, kol policininkas ant plento mus sustabdė ir pasikalbėjo.

Šiandien ryte visi berniukai šokinėjo nuo uolų ir plaukiojo ežere. Vadovas Julius manęs neleido, nes aš nemoku plaukti, o Jonas bijo, kad gipsas nutrauks į dugną, todėl leido pasiimti mums kanoją ir paplaukioti po ežerą. Klasė! Po vandeniu vis dar matosi potvynio apsemti medžiai.

Vadovas Julius - ne toks bambeklis kaip kiti. Jis net nezyzė, kad užsivilktumėme gelbėjimo liemenes. Kai Redas nėrė į ežerą ir susipjaustė ranką, pamatėme, kaip reikia užrišti timpą. Mane su Algiu suvimdė, Bet vadovas Julius sakė, kad tai gali būti apsinuodijimas vištos likučiais. Jis sakė, kad irgi vemdavo, kai sėdėjo kalėjime. Jis sakė, kad kol sėdėjo, tikrai sužinojo, ką reikia daryti, kad gyvenimas pagėretų.

Tiesa, o ką reiškia žodis pedofilija? Na, baigiu - turiu eiti. Važiuojam i miestą, kur išsiūsim laišką ir nusipirksim vazelino.

Dėl nieko nesijaudinkite. Viskas gerai. 

      Bučiuoju - Valdas

Superdemagogija

Superdemagogija - tai, kada mokesčiu inspektorius įrodinėja mokesčių mokėtojui, kad sumokėti mokesčiai yra geriau už namą ant jūros kranto.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt