Natūrali medicina

Gydymas žolelėmisTuriu jums pasiūlymą, tai ką mūsų visuomenė ir taip vadinami daktarai vadina "Netradicinė Medicina" - pervadinti visiems laikams į "Natūrali Medicina"! Ir tai labai svarbu!

Kadangi terminas "netradicinė medicina", žmonių sąmonę, pasąmonę ir psichologiją, veikia labai neigiamai, atstumiančiai, diskriminuojančiai ir mano manymu, tai buvo padaryta specialiai! Lyg tai būtų koks raupsuotasis, kurio siūloma vengti! Su tokiu pavadinimu, iš anksto žmogaus pasąmonėje formuojamas neigiamas natūralios medicinos įvaizdis! Kažkas ne natūralaus, ne tradicinio ir pan... Na jeigu "Didžioji farmacija" (vakaruose vadinama „Big Pharma“) yra jūsų biznis, tai jums žinoma aktualu juodinti savo konkurentus - "Natūralią mediciną", smegenis plauti dar ir medicinos studentams, kad jie tapę daktarais iš karto pasąmonės, psichologijos lygmenyje, būtų „zombiuoti“, nustatyti prieš natūralią mediciną ir tik daug patirties turintys daktarai, pripažįsta ir natūralią mediciną! Tai, mano manymu, buvo padaryta tam, kad lobtų „didžioji farmacija“, kad naujai iškepti daktarai, siūlytų būtent jų tabletes, visus tuos nuodus, kad iš to krautųsi turtus farmakologinės korporacijos!

Bet kodėl tabletės ir visa ši taip vadinama "Tradicinė medicina" yra laikoma tradicine? KODĖL?!

Didžioji farmacija (Big Pharma)

Juk visai šiai chemijai, chemijos mokslui, viso labo vos keli šimtai metų! Juk tūkstančius, milijonus, o gal net ir milijardus metų, žmonės gydėsi žolelėmis, joga, energetinėmis, šamanizmo, ekstrasensorikos ir panašiomis praktikomis ir žmogui, per visą jo evoliuciją ir ilgą egzistavimo laiką, kuris mano manymu yra net senesnis už šią planetą, natūralūs gydymo būdai visada buvo tikrai ne tie, kurie atsirado tik per paskutinius kelis šimtus metų, kas šiuo metu yra vadinama „tradicine medicina“, visa ta chemija, kuri taip žiauriai teršia mūsų gamtą, visos tos tabletės, sintetiniai visokie preparatai, kurie pakliuvę į žmogaus organizmą, vėliau išėję iš jo su prakaitu, šlapimu ar ekskrementais, pagal paskutinius tyrimus, net jau pradėjo teršti mūsų dabartinės planetos, pvz. gėlo vandens resursus ir net pradeda kelti ekologinę katastrofą!

Biologinė evoliucija

Juk būtent gydymas žolelėmis, šaknimis ir panašūs gydymo būdai yra natūralūs žmogui ir net gyvūnams nuo seno, ištisus tūkstančius, milijonus ar net milijardus metų! Ir būtent tokie gydymosi metodai, turėtų būti vadinami tradiciniais ar natūraliais! Tačiau, kadangi šį žodį „UŽGROBĖ“ taip vadinama „tradicinė medicina“, tikiuosi tai laikina, siūlanti ne natūralius žmogui, per visą jo evoliuciją gydymosi metodus, tačiau išdrįsę tai pavadinti „tradicine medicina“! Dėl ko, kaip adekvatų atsaką į tai, siūlau jų pavadintą „netradicinę mediciną“, kuri daug labiau tradicinė ir natūrali žmogui, pradėti visiems vadinti kaip „Natūralią mediciną“! Nes ši medicina, visiems gyviems padarams mūsų planetoje, per visą jų evoliuciją ir yra natūrali ir verta tokio pavadinimo! O ne tai vadinti žeminančiu, kompromituojančiu, niekinančiu, žmonių sąmonę ir psichiką veikiančiu atstumiančiai ir neigiamai „netradicinės medicinos“ terminu!

Tai svarbu! Tai tiesiog manipuliavimas visų mūsų sąmone! Išdrįsus žmonijai per visą jos egzistavimo laiką natūralius gydymosi metodus pavadinti kaip „netradicinius“! Mus visus tiesiog apgavo! O manipuliatorių, „Didžiosios farmacijos“ (Big Pharma), taip vadinama „tradicinė medicina“, jeigu pasigilinti į chemijos mokslo istoriją, egzistuoja tik vos kelis šimtus metų ir jokiu būdu negali būti „tradicinė“ ar „natūrali“!

Reformacija

Prieš tai buvo tik alchemija - „dieviškoji chemija“. Tačiau, vieną dieną, vykstant reformacijai, alchemija buvo suskaldyta į dvi skirtingas sritis, chemiją ir alchemiją, panašiai kaip ir žvaigždžių skaitymas, astrologija, vieną dieną suskilo į astronomiją ir astrologiją, praktiškai vien dėl to, kad šias nežinomas jiems disciplinas, jau neliko kas išmano ir supranta... O ko jie nesupranta, tas jų manymu negali egzistuoti!

Pvz. Isakas Niutonas, taip pat buvo ir garsus, bei rimtas alchemikas. Taip, būtent tas Niutonas, kurio dėsniais remiasi jau pasenusi tradicinė fizika, kuri yra pasenusi jau daugiau kaip šimtą metų, bet vis dar mokoma mokyklose, kad žmones ir toliau dezinformuoti...

Raginimas

Gyvūnų prieglaudoje vienas katinas pradėjo kitus gyvūnus gydyti savo energija (nuoroda į straipsnį gale)Tai gi, raginu visus palaikyti šią mano idėją ir platinti šį terminą „Natūrali medicina“! Stengtis įprasti visada vartoti būtent jį ir vengti termino „netradicinė medicina“! Natūrali, Nature (angl. „gamta“), žodis kilęs iš lotynų kalbos žodžio „Natura“, kas mums visada buvo natūralu, kaip žmonės ir gyvūnai gydėsi ir gydosi nuo neatmenamų laikų ir t.t... Tokiu būdu, mes visi padarysime bent kažkokį teigiamą indėlį, kovoje prieš sistemą ir vergvaldžius!

Ar natūrali medicina veiksminga?

Ar natūrali medicina yra veiksminga ar ne? Atsakysiu – TAIP! Ir tai įrodo ir patvirtina paprastas faktas, kad mes esame čia! Kad žmonija išgyveno iki dabar, nuo žilos senovės, naudodami ir turėdami vien ją, prie ko labiausiai mūsų organizmas evoliucijos eigoje ir yra pripratęs. Pats žmonijos egzistavimo faktas yra geriausias ir neginčijamas natūralios medicinos veiksmingumo, efektyvumo įrodymas ir patvirtinimas! Mums tiesiog buvo „praplautos smegenys“, kad labiau vertintume tabletes ar chirurgo peilį, svetimus gyviems padarams dalykus, iš ko gali lobti gobšūs žmonės! Juk ištisus tūkstantmečius, milijonus ar net milijardus metų, visi gyvi padarai šioje planetoje gydėsi būtent taip ir tai yra natūrali mūsų ir kitų gyvų padarų medicina ir šis terminas yra tikslus, teisingas ir pagrįstas!

Gamtoje net ir kiekvienas gyvūnas, žino kaip natūraliai išsigydyti iš vienų ar kitų sveikatos negalavimų! Jie žinoma tai jaučia natūraliai, instinktyviai ar iš nuojautos, kada kokių žolelių reikia pavalgyti ar ką padaryti, kad pasveikti.

Natūrali medicina

Tik žinoma, per ilgus pastarųjų kelių dešimčių tūkstančių metų degradacijos laikotarpius, trumpiau tariant – „po tvano“, mes praradome labai daug senovinių, natūralios medicinos žinių. Nemaža šių žinių dalis „tamsiaisiais krikščioniškais amžiais“, kai siautė „krikščioniška inkvizicija“, buvo sunaikinta, naikinant visas kitas filosofijas, išskyrus jų, tuo pačiu ir senovines, prieštvaninių civilizacijų mokslines ar medicinines žinias... Ir šiuo metu, toli gražu ne kiekvienas natūralios medicinos atstovas, nustatinėja teisingas diagnozes ar žino kaip gydyti kai kurias ligas. To rezultate, tokie natūralios medicinos gydytojai, retkarčiais labiau pakenkia, nei išgydo ir tokiu būdu teršia natūralios medicinos vardą... O tuo po to spekuliuoja, taip vadinamos „tradicinės medicinos atstovai!

Pirmasis gydytojo principas - „Nepakenk“!

Reikia suvokti, kad šiandieną ne kiekvienas natūralios medicinos atstovas, realiai supranta ką daro. Tačiau tas neduoda teisės dėl keleto klystančiųjų, mažai išmanančių asmenų, dažniausiai komersantų, juodinti visą šią mums natūralią per visą mūsų evoliucijos laikotarpį mediciną! Tai tik konkretūs asmenys, subjektai, kurie padarė klaidą ir tiek. Tai jokiu būdu neapima visos natūralios medicinos!

Ajurveda

Į natūralią mediciną, taip pat įeina ne vien materialios gydymo praktikos, pvz. žolelėmis, šaknimis ir t.t. ir pan... Tai tik labai maža jos dalis! Tai ir tokios sritys ar praktikos, kaip prieštvaninių civilizacijų medicina „Ajurveda“ („ajur“ – gyvenimas, „veda“ - žinios), kur žmogaus sveikata, suvokiama ne vien kaip fizinio kūno negalavimas, kur atsižvelgiama ne vien į fizinį kūną ar pasaulį, fizinius ar cheminius elementus, iš kurių kaip manoma sudarytas žmogaus kūnas, kaip į tai žvelgia taip vadinama „tradicinė medicina“! Tačiau Ajurvedoje žmogaus sveikata analizuojama daug plačiau, net per tris aspektus: sąmonė ar psichika, dvasia ir fizinis kūnas, kaip šių aspektų vientisumas, tęstinumas, harmonija ir t.t... Tai labai svarbu! Žinoma, svarbu ir chemija ar fizika, bet svarbu ir pvz. kvantinė fizika, kuri jau dirba su nematerialiomis dalelėmis, ko iš esmės nėra taip vadinamoje tradicinėje medicinoje ar tradicinėje, pasenusioje fizikoje.

Sąmonė, kūnas ir dvasiaEsminį Ajurvedos principą, teko pačiam patvirtinti daugelį kartų, stebint įvairių žmonių gyvenimo būdą, ant kiek jie dažnai susiduria su kažkokiais sveikatos negalavimais ir t.t... Ir drąsiai teigiu, kad tai veikia. Pvz. net ir sveikuoliai serga, jeigu rūpinasi vien fiziniu kūnu, vien mityba ar sportu, bet pvz. pamiršta tobulinti dvasią ir sąmonę, vistiek susiduria su ligomis. Kaip ir magai, ezoterikai ar dvasingi žmonės, kurie stipriai išlavinę sąmonę, dvasią, bet apleidę fizinį kūną, pvz. nesportuoja, valgo viską iš eilės, irgi susiduria su ligomis. Ir kaip taisyklė, sveiki būna tik tie, kas kreipia dėmesį į šiuos visus tris aspektus. Tuo man teko įsitikinti daugybę kartų!

Kitaip sakant, jeigu viską darai teisingai – tai iš viso nesergi ir sveikata, tai geriausias jūsų bet kokių praktikų ar metodikų patvirtinimas!

Energetinės praktikos

Taip pat, į natūralią mediciną įeina ir energetinės praktikos. Ne visos jos yra skirtos gydymui. Energetinės praktikos dažniau nukreiptos į prevenciją, kad jeigu jas žmogus praktikuoja, tai daug mažiau šansų yra, kad jis iš viso apsirgs, palyginus su kitais žmonėmis, kurie patirs panašias gyvenimo aplinkybes ir to pasekoje galbūt patirs sveikatos sutrikimus. Kaip ir energetinių praktikų dėka, daug lengviau yra pasviekstama nuo įvairių sveikatos sutriikimų. Tai tokios praktikos, kaip Joga, Cigunas, Tai Chi, kai kurie rytų kovos menų vidiniai stiliai ir kt.

Taip pat yra ir Reiki energetinė praktika, kuri konkrečiai skirta gydymui. Šiais laikais, dažna ragana praktikuoja „Reiki“.

Energetinėse praktikose ir rytų medicinoje, dar viskas analizuojama per čakralines, čakrų, kaip ir energetinių meridianų, dentenių sistemas ir visa tai susiję, net ne vien su sveikata, bet ir su antgamtiniais, paranormaliais žmonių sugebėjimais. Bet tai jau kita tema.

Ekstrasensorika, parapsichologija ir psichologija

Žinoma, šie metodai daug efektyvesni, jeigu žmogus į juos pats tiki, pasitiki jais, kad jie padeda. Nes jūsų dėmesys yra energija! O jūsų sąmonė - kuria jūsų realybę! Žmogus iš viso yra visagalis, dieviškas sutvėrimas ir kas jo suvokimu yra realu, tas ir taps jo realybe, tas ir veiks, bus efektyvu ir t.t... Kaip sakant, jeigu jūs netikite į kažkokį gydymą, tai jo geriau ir nebandykite! Pasirinkite tai, į ką tikite. Tai parapsichologija, ekstrasensorika, daug gilesnis darbas su sąmone, pasąmone, energetika, kurią irgi valdo sąmonė ir pasąmonė.

Kaip Zigmundas Froidas sakydavo (savais žodžiais pacituosiu) – norint, kad jūsų gydymas būtų kuo efektyvesnis, paimkite iš paciento už jį kuo daugiau pinigų, o geriausiai visus!

Visa esmė tame, kad dažnas žmogus jaučiasi nevertas būti sveikas, pasveikti, kaip ir nevertas būti turtingu, tiesiog šiaip, bet didelių pastangų ar indėlio į tai, nesumokėjęs pakankamos kainos už tai, kaip ir jaučiasi ne vertas „už dyką“ būti pvz. mylimu, laimingu ir t.t... O kadangi žmogus yra dieviškas sutvėrimas, jo sąmonė kuria jo realybę, pagal tai ko jis jaučiasi vertas, pagal jo dievišką taisyklių ir dėsnių sistemą... Dėl to, kai kuriems žmonėms taip sekasi, kai kurie žmonės visiškai be vergo praturtėja, visiškai be vargo pasveiksta ar net ne apserga, kaip kiti. Nes jų realybėje jie sau tai leidžia, jie laiko save to vertais!

Astrologija

Astrologija

Senovėje, dar visa natūrali medicina atsižvelgdavo ir į astrologiją. Ne šiaip, kaip šiais laikais, įvairius vaistus ar gydymo praktikas žmonės atlieka bet kada, kada jiems tai patinka, pvz. gavai receptą, nuėjai į vaistinę, išgėrei vaistų ir viskas... Tačiau senoviniai gydytojai, didelį dėmesį skirdavo konkretaus žmogaus zodiakui, asmeniniam jo horoskopui, tuometinei žvaigždžių padėčiai danguje, (pvz. kaip Voiničiaus rankraštyje), metų laikui ir panašiems faktoriams,  kuriais būdavo remiamasi, skiriant vieną ar kitą gydymą. Pvz. gydymas žmogui efektyviausias bus tik esant konkrečiai žvaigždžių padėčiai, gal visai ne šiandieną ir ne rytoj, priklausomai dar ir nuo jo asmeninio horoskopo, o ne šiaip, panaudojus vaistus bet kada, kaip tai propaguojama šiais laikais...  Skirtumas buvo ir kokiu paros metu, tai naudojama, greičiausiai pagal individualius žmogaus bioritmus, kaip ir pagal astrologinę situaciją ir t.t... Šias žinias, deja, mes beveik praradome.  Dėl to, net ir teisingų vaistų panaudojimas netinkamu metu, panašu, kad gali mums ne padėti, o gal net ir pakenkti!

Visas senovinis gydymas, senovinė natūrali medicina, buvo glaudžiai susijusi su astrologija, kaip ir daygybė kitų senovinių ar prieštvaninių civilizacijų žmonių reikalų.

Geros jums sveikatos, sėkmės ir sąmoningumo!  

Papildoma informacija

Panašūs straipsniai

Dešimt patarimų nuo Šaolin vienuolio, kaip išlikti amžinai jaunu

Šaolin vienuolynasDaugelis žmonių teigia, kad sveikata yra pats brangiausias mūsų turtas. Tačiau ar daugelis iš mūsų gyvena pagal šią taisyklę? Vertėtų tai pradėti daryti nuo šiandien.

Tai vieno Šaolin (Shaolin) vienuolio, kovos menų meistro, patarimai, kaip išlikti sveikam ir jaunam kuo ilgiau:

Šaltibarščiai

Pagaminti šaltibarščiaiŠiuo šiltu metų laiku, daugelį žmonių kamuoja karštis ir visi ieško kaip nuo jo pabėgti ar sumažinti jo efektą. Tai galima labai puikiai suderinti su tokiu žmogui maloniu dalyku, kaip maistas. Daugelis žmonių šiuo metų laiku valgo ledus. Tačiau, kad ir ledai atvėsina, bet taip pat prideda ir nemažai kalorijų. Nors ir teigiama, kad žmogaus organizmui įsisavinti šaltus ledus, taip pat reikia ir nemažai energijos, tačiau greičiausiai suvalgius jų daug, kas liečia kalorijų klausimą, vistiek labiau sau pakenksime.

Imbiero auginimas namuose

Imbiero auginimasImbierui nereikia daug saulės spindulių ir net sugalvojus panaudoti dalį jo šaknies, likusioji jos dalis galės augti ir toliau. Dėl to, šis augalas puikiai tinka būti auginamas namie. Be to, nereikia pamiršti jo gero skonio, kas papildomai motyvuoja jį auginti namie. Imbiero šaknys paprastai yra naudojamos gaminant arbatą, žolelių užpilus ar maisto gamyboje.

Mokslas žengtelėjo septynmylį, revoliucinį žingsnį odontologijoje!

Pasirodo dantų protezavimas buvo jau žiloje senovėje ir dabartinės stomatologijos technologijas galima įvardinti kaip jau senai pasenusias, ką patvirtino ir visai nesenai Harwardo mokslininkų atrastas atradimas šioje srityje. Šį atradimą pakolkas eina įvardinti, kaip šio amžiaus patį didžiausią pasiekimą medicinoje ir net kaip šios eros revoliucinį stomatologijos pasiekimą. Tai visiškai nauja koncepcija, kuri greičiausiai pakeis visą stomatologiją, traumatologiją ir panašu, kad palies ir kitas medicinos sritis.

Įsivaizduokite apsilankymą pas dantistą, dėl danties puvimo, gedimo ar tiesiog skylės dantyje, kur neprireiks jokių šiuo metu praktikuojamų gan skaudžių, brangių ir sudėtingų gydymo metodikų, kaip pvz. šaknies kanalo taisymas ir t.t... Kur visą dantį atauginti eis tiesiog iš jo likučių ir nepreireiks jokių protezų, karūnėlių ar kitų implantų. Taip pat atkris poreikis už visus šiuos dalykus mokėti!

Mes gyvename apverstame aukštyn kojomis pasaulyje

Mes gyvename apverstame aukštyn kojomis pasaulyjeMes gyvename apverstame aukštyn kojomis pasaulyje, kuriame yra viskas atbulai, aukštyn kojomis, nei turėtų realiai būti. Tai Deivido Aiko, sugalvota koncepcija, apie mus supantį pasaulį.

Tame kažkas yra ir dėl to, nusprendžiau šiomis jo mintimis pasidalinti su jumis. Aprašiau viską ne nuo savęs, bet Deivido Aiko žodžiais. Tiesiog pacitavau jo pačio išsakytas mintis.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt