Nikola Tesla

Nikola TeslaNikola Tesla - tai žmogus, kuris iš esmės sukūrė dvidešimtąjį amžių. Jo dėka šiandieną turime elektros energiją, ko dėka išsivystė žmonijos pramonė, tapo įmanomi kompiuteriai ir daugelis kitų įrenginių.

Greičiausiai dar ne greitai žmonija pakartos analogišką technologinio progreso šuolį, koks įvyko Nikola Teslos dėka. Jo dėka, galima sakyti, žmonės išėjo iš urvų ir gavo šviesą.

Teslą galima būtų sulyginti su Prometejumi, kuris atnešė žmonėms ugnį, nors ir ne visus savo užmojus jam pavyko įgyvendinti.

Nikola Tesla buvo garsus išradėjas, elektros ir mechanikos inžinierius, fizikas ir futuristas. Gerai žinomas kaip kintamosios elektros srovės atradėjas ir propaguotojas.

Taip pat, Tesla turėjo fenomenalią, taip vadinamą fotografinę atmintį ir tokiu būdu sugebėdavo įsiminti net ištisas knygas. Be to, jis buvo poliglotas ir mokėjo serbų-chroatų, čekų, anglų, prancūzų, vokiečių, vengrų, italų ir lotynų kalbas.

Biografija

Nikola Tesla (Serb. Никола Тесла), gimė 1856 m. liepos 10 dieną, Serbijoje (tuo metu Austrijos Imperija). Prieš emigruojant į JAV, Nikola Tesla studijavo telefoniją ir elektros inžineriją. 1884 m. būdamas JAV, Nikola Tesla pradėjo dirbti su Tomu Edisonu. Tačiau Edisonas išgirdęs Teslos ateities viziją, dėl kintamosios elektros srovės suprato, kad Nikola Tesla yra jam pavojingas. Kadangi, pats Edisonas matė kitokią žmonijos ateities viziją, kurioje žmonija naudoja jo siūlomą, nuolatinę elektros srovę, kurią jis propaguodamas skelbė, kad ji yra daug saugesnę ir geresnę.

Nors ir šiuo metu, visiems yra gerai žinoma, kad nuolatinė elektros srovė yra daug pavojingesnė, nei kintamoji elektros srovė. Bei nuolatinę elektros srovę yra daug sudėtingiau perduoti dideliais atstumais. Tam reikalinga daug daugiau tarpinių elektros stočių ir tuo pačiu ženkliai didesnės infrastruktūros, iš ko mums aišku, kad Nikola Tesla buvo teisus.

Vėliau, dėl šių srovių vyko karas, kuris yra taip ir pavadintas „Srovių karu“, kur Edisonas propaguodamas savo nuolatinę elektros srovę visokeriopai teršė N. Teslos ir pačios kintamos elektros srovės vardą. Тačiau, vėliau Teslai viešai atlikus, vieną iš savų eksperimentų, su aukštos įtampos ir aukšto dažnio kintama srove, kada jis pats savo kūną pavertė laidininku ir laikydamas tiesiog savo rankoje žibančią elektros lemputę, visam pasauliui įrodė, kad kintama elektros srovė yra saugesnė.

Netrukus, Tesla pats pradėjo derėtis su finansiniais rėmėjais ir pradėjo kurti didelę gausą įvairių elektros prietaisų. Tesla taip pat sukūrė ir užpatentavo kintamos elektros srovės variklį, transformatorių ir netrukus šiuos patentus atidavė George Westinghouse, kuriam jis tuo metu dirbo. Tesla, taip pat, yra gerai žinomas, dėl eksperimentų su rentgeno spinduliais, aukšto dažnio ir aukštos įtampos elektros energija, kuriuos jis vykdė būdamas Niujorke ir Colorado Springs. Ko pasekoje jis taip pat sukūrė ir užpatentavo keletą elektros įrenginių. Taip pat, tuo metu jis dirbo prie radijo ryšio teorijos. 

Vordenklifo bokštas

Vordenklifo bokštas

Pasauliui yra plačiai žinomas Vordenklifo bokštas (Wardenclyffe Tower, 1901-1917), kuris buvo pastatytas N. Teslos eksperimentams, kad Tesla įgyvendintų trans-atlantinį bevielį ryšį. Tačiau, Tesla, šiame bokšte labiau tyrinėjo visai kitą, jo rėmėjams visai neįdomią sritį, kaip perduoti elektros energiją dideliais atstumais, be laidų ir jau buvo pasiruošęs šį savo išradimą demonstruoti jiems. Tik verslo pasaulyje neatsirado tokių, ką tai sudomintų.

 O ką gi gali sudominti bevielės energijos perdavimas dideliais atstumais? Juk tai energetikos laisvė žmonijai, kurios dėka būtų galėjęs, bet kuris žmogus žemėje turėti nemokamą elektros energiją, ją naudoti tiek namie, tiek jos pagalba galėjo tapti varomi įvairūs įrengimai ar transporto priemonės. Pasaulis be naftos, anglies ar dujų, tiek ir visa pramonė. Juk nėra laidų, nėra ir kontrolės, kas ir kiek energijos sunaudoja. Šis Teslos siekis taip ir paskendo po storu sluoksniu dezinformacijos. Pats Tesla, dėl jo, tapo pavadintas pakvaišusiu mokslininku, kuris liguistai siekė šį energijos perdavimą sukurti. Tai tiesiog dezinformacija. Tesla ne tik bandė, bet sėkmingai tai ir padarė. Tiesiog šį išradimą jam niekas nebūtų leidę įdiegti visame pasaulyje, tam labai priešinosi monetarinės sistemos atstovai, tame tarpe įvairūs pramonininkai ir bankininkai, kurių verslą tai būtų net sugriovę.

Juk įgyvendinus tokį išradimą, pasauliui taptų nereikalinga nafta, anglis ir visos kitos energijos išgavimo formos. Gamta, to pasekoje, taptų daug švaresnė ir daug mažiau užteršta, kas ir buvo tikroji šio genijaus svajonė. Tiek ir tada, tiek ir dabar, pasaulis dar nebuvo ir nėra pasiruošęs priimti tokias idėjas. Tai sugriautų ekonomiką ir nuvestų į bankrotą šių pramonės sričių šulus, didžiules korporacijas, dėl kurių kaltės šiuo metu ir vyksta karai. Kuriems ir vergauja visi. Kiek daug gero tai padarytų? Ar ne tiesa?

Tesla ir laisvoji energija

Zero point energyNikola Tesla daug laiko skyrė, įvairių energijos gavybos būdų tyrinėjimui ir įvairiems su tuo susijusiems eksperimentams.

Pasaulyje yra toli gražu ne vienas, netradicinis būdas kaip galima gauti energiją iš pačios gamtos. Deja, mokslo sritys, kurios susijusios su šios energijos gavimo būdais, dėl kažkokių priežasčių yra labai prastai finansuojamos ir ištirtos. 

 Galbūt dėl tos pačios priežasties, kodėl ir Teslai nepavyko įgyvendinti savo svajonės.

Tiesiog, pasaulį valdantys verslininkai ir didžiulės korporacijos, nenori duoti žmonėms laisvosios energijos, kadangi žmonija taip išlįstų iš jų pančių. O jų verslas būtų pasmerktas žlugti. Greičiausiai dėl to, yra tiesiog nefinansuojamos tokios mokslo sritys, kurios tiria pavojingas verslui sritis. O jeigu kažkas, vis dėl to, kažką atranda ar net pavyksta jo išradimui gauti patentą. Tai tokie patentai tradiciškai yra superkami. O tokius išradėjus stengiamasi vienaip ar kitaip sunaikinti, pvz. vienaip ar kitaip apjuodinant jo reputaciją, atimant iš jo finansines galimybes, įgyvendinti tokį projektą ar jie tiesiog kažkokių aplinkybių pasekoje iškeliauja anapilin ir t.t...

Laisvosios energijos gavimo būdai

Nikola Tesla žinojo ar tyrė keletą tokių būdų.

Žemės magnetinis laukas Žemės magnetinis laukas

Kiek vėlesniame gyvenimo periode N. Tesla yra pasakęs, kad jis vėliau suprato, kad pati žemė yra didžiulis energijos generatorius.

Šiuo principu, prieš apytiksliai 85 metus, buvo sukurtas, taip vadinamas Hendershot'o generatorius, kuris vėliau taip ir nepaplito. Nes buvo kurtas pagal uždarą kontraktą, pasirašius informacijos neplatinimo sutartį, taip vadinamą NDAO prieš pačią Hendershot'o mirtį, jo patentus kažkas nupirko ir kaip matome neleido jo išradimui paplisti.

Tiesa, internete klaidžioja įvairios hendershot'o generatoriaus versijos. Eina rasti net labai tikslius aprašymus, tačiau greičiausiai jo konstrukcija buvo kiek pataisyta, kad ne funkcionuotų, o tiesiog būtų kaip masalas tiems kas ieško kaip išgauti energiją iš nieko...


Spinduliavimo energija (radiant energy)

N. Tesla teigimu, kas šiandieną ir šiaip yra visuotinai žinoma, Žemę iš kosmoso pasiekia daug įvairių spindulių ir įkrautų dalelių ir galima sukurti šių visų dalelių surinkimo įrenginį, taip vadinamą energijos surinkėją (N. Teslos patentas, Tesla Radiant Energy Receiver),

Piramidės

Senovės Egipte naudotas energijos gavimo būdas, piramidžių pagalba. Manoma, kad Nikola Tesla suprato, kas buvo piramidės ir kaip jos veikė. O tai toli gražu visai ne kapavietės, o didžiuliai įrenginiai, skirti gauti energiją iš žemės ir kosmoso. Tokie statiniai kaip piramidės, specialiai buvo statomi litosferos plokščių arba sluoksnių lūžių vietose (sprūdys). Tokioje pat vietoje buvo pastatytas ir Teslos eksperimentams naudotas Vordenklifo bokštas, kurio pagalba Tesla išradinėjo, kaip perduoti belaidę energiją ir akivaizdu, kad jam buvo pavykę suprasti piramidžių veikimo principą. Video šia tema: http://www.youtube.com/watch?v=vuINhmT3V8Y

Nikola Tesla žodžiai apie nemokamą energiją

Teslos intuicija

Be viso kito, N. Tesla pasižymėjo, jeigu tai taip galima pavadinti, nepaprasta intuicija. Jis sugebėdavo surasti gedimus įvairiuose techniniuose įrenginiuose, į juos net nedirstelėjęs. Nikola Tesla, atkalbėjo liūdnai pagarsėjusio laivo „Titanikas” savininką J.P.Morgan, plaukti savo laivu. Be to, buvo atvejis, kai N. Tesla užlaikė, pas jį viešinčius svečius, ko pasekoje jie pavėlavo į savo traukinį. O jų traukinys, tą pačią dieną pateko į avariją.

Taip pat, Tesla matydavo ir labai vaizdingas vizijas, apie kurias buvo ne kartą pasakojęs aplinkiniams. Jose jis matydavo įvairius nežemiškus pasaulius ir pačius įvairiausius žmones, būtybes, su kuriomis jis šiose vizijose sugebėdavo bendrauti ir net susidraugauti. Tai daugiau panašu ne į intuiciją, bet į aiškiaregystės dovaną. Galbūt, dėl to, jam pavyko padaryti tokį didžiulį technologinį šuolį žmonijos istorijoje. Galbūt dalį technologijų jis pamatė savo kelionėse ir klausimas, kuo viskas būtų pasibaigę, jeigu jam nebūtų pastoję kelio, bet kokia kaina bandantys praturtėti ir užvaldyti pasaulį žmonės.

N. Tesla vis dar laukia kol žmonija prabusJuk egzistuoja ekstrasensų, teigiančių, kad tam, kad susisiekti su kitų, mums nežinomų pasaulių atstovais nereikia jokių technologijų. Tai galima padaryti ir telepatijos pagalba.

Straipsnis parašytas vakarykščio Nikola Tesla gimtadienio proga. Linkiu, kad Nikola Tesla sugalvota vizija ir svajonės vieną dieną išsipildytų!

P.S.

Pagal tam tikrą informaciją. Nikola Teslą sunaikinęs multimilijonierius J.P. Morgan, valdė tik nedidelį procentą savo įmonės akcijų (kažkur apie 30%). Visos kitos akcijos, buvo garsaus milijardierio, Rokfellerio rankose. Tai gi, jeigu kam nors įdomu, kas stovėjo už J.P. Morgan ir "užsakinėjo muziką". 


Nuorodos

Panašūs straipsniai

Pasaulio problemos – Taika ir Energija

Jeigu ne žmonės, kurie trokšta svetimų turtų, gamtinių išteklių ar kitų resursų, bei primesti kitiems savo taisykles ar tvarką, nesvarbu kokią, tai pasaulyje viešpatautų taika. Ko visiems ir linkiu!

Daugelis šiandieninių karų, vyksta dėl energijos, įvairiose jos formose. Tai paprastai yra įvairūs gamtiniai ištekliai, kurių didelė dalis yra dar ir energetiniai gamtos ištekliai, iš kurių galima gauti energiją. Kaip pvz. nafta, dujos ar anglis. Pvz. Kinija, dar ir šiandieną degina labai daug anglies ir stipriai teršia mūsų planetos ekologiją.

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

Keltų zodiakas - Gyvūnai

Keltų zodiako ratasKeltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Kai kurie žmonės teigia, kad jis gan tiksliai pataiko, dėl to nusprendžiau jį išversti.

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

Iš kokios žvaigždžių sistemos jūs kilote

Iš kokios žvaigždžių sistemos jūs kiloteKaip manoma, mūsų planetoje gyvena sielos iš pačių įvairiausių, net ne vien mūsų galaktikos kampelių, ypač šiuo visai mūsų galaktikai svarbiu permainų metu. Sielos reinkarnuoja į tas žvaigždžių sistemas, jų planetas, kur joms tuo metu yra aktualiausiai būti, kur veda jų misijos.

Planetos, tai kaip savotiškos mokyklos, leidžiančios įgyti tam tikrą patirtį. O gyvenimai ar įsikūnijimai, tai konkreti mokyklos klasė. Toje pačioje mokykloje dažnai galima sutikti ir „pirmokų“ ir „dvyliktokų“. Tų, kas jau daug gyvenimų mokėsi ir išmoko daug pamokų, kaip ir tų, kas savo mokymosi kelią dar tik pradėjo.

Nors nei vieni nei kiti nėra aukštesni ar viršesni už kitus. Jie tiesiog yra skirtingi ir turi skirtingas misijas ir patirtis. Mūsų visų sukaupta patirtis, po jos integravimo, tampa visos visatos gyventojų patirtimi.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt