DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Suvokimas

DualumasNiekada pasiekus aukštesnį suvokimą nesirūpinkite apie tai apšviesti kitus žmones. Ypač tuos, kas šio suvokimo neieško. Nes toks suvokimas savaime atsivers kiekvienam, pasiekus atitinkamą lygmenį ir net jūsų pačių tiesa, dar aukštesniame lygmenyje, gali pasirodyti net jums patiems klaidinga. Kaip sakant, kiekvienam suvokimas ir tiesa yra pagal jo išsivystymo lygmenį ir nieko kito žmonės nepriims, tik tai kas jam tinka pagal jo dabartinę evoliuciją.

Jeigu ir galima kažką su tuo padaryti, tai atverti nedidelį kampelį aukštesnio suvokimo, kuris kiek peržengia konkretaus žmogaus ribas, bet nenueina labai toli ir taip plečia jo suvokimą. Tačiau reikia labai taikliai pataikyti, kad tai įvyktų, kad tai atitiktų konkretaus žmogaus lygmenį. Nes mes nežinome koks žmogus yra kokiame suvokimo lygmenyje. Dėl to, tik abstraktūs dalykai gali jį atverti ir žmonės nelinkę priimti jau "sukramtytą" informaciją...

O kiekviename iš šių lygmenų, tiesa vis kita. Net ir tai ką jūs laikote dabar tiesa, pasiekus daug daugiau, gali virsti kažkuo visai kitu ir taip iš esmės be pabaigos, kuo aukštesnis sąmoningumas, tuo tiesos vis kitos. Dėl to, tai ką mes laikote tiesa, kiti nebūtinai priims kaip tiesą ir neverta dėl to švaistyti daug savo laiko. 

Informacija visada egzistavo ir egzistuos ir net be niekieno pagalbos, tam tikrą lygmenį pasiekęs žmogus ją atras, net be jokių mokytojų, knygų, interneto, mokyklų, universitetų ir t.t... Tas neturi jokios reikšmės ir nėra svarbu tai pateikti... Bet deja, tik atitinkamą suvokimą pasiekus tai taps savaime suprantama.

Kartais diversija ar provokacija, o ne tiesioginis tiesos atskleidimas, padaro daug didesnį efektą, už tiesiog visos informacijos apie konkretų dalyką atskleidimą. Ypač jeigu tai labai konkrečiai apibrėžta, jūsų sugalvota dogma ar įsitikinimas... Nes visada tiesa bus kiekvienam sava ir kitokia, pagal jo evoliucijos lygmenį. Dėl to, labai konkretūs teiginiai yra visiškai neefektyvūs, beprasmiški kitiems žmonėms ir tik visiškai netyčia gali atitikti kito žmogaus išsivystymo lygmenį ar būti arti jo. O kai ateis laikas, bus ir "vaikas", žmonės tai savaime atras, kai tam bus pasiruošę...  Konkretaus lygmens tiesa, jį pasiekus, visada atsiveria be niekieno pagalbos... Tik vertėtų suvokti, kad tai ne paskutinis ir jų ir jūsų evoliucijos etapas, kad net ir jūsų įsitikinimai, suvokimai, einant šiuo keliu, dar begalę kartų keisis! 

Galaktikos šviesos federacijaKaip galaktikos šviesos federacija buvo pareiškusi - ir ateis laikas, kada jūs suvoksite, kad jūs buvote ir neteisus, ne vien teisus, kaip ir visi kas manė, kad jie teisūs yra tuo pačiu ir ne teisūs ar neteisūs, tuo pačiu ir teisūs ir t.t... 

Nes skirtinguose lygiuose ir individualiai kiekvienam, tai skiriasi... Dabar tai jums teisinga, o vėliau, jums evoliucionuojant toliau, gal visiškai neatitiks jūsų suvokimo. Dėl to, kartais gali būti žala kitus versti priimti kažką, į ką jūs labai tikite. Nes vėliau tas net ir jums patiems pasirodys ne visai tikra, pasiekus dar aukštesnį suvokimą ir tada tik rankomis mosuoti galėsite, kad deja, padariau ne geriausią poveikį kitiems, nors lyg ir stengiausi padaryti kažką gero, atverti kitiems akis į tiesą, kurią mano manymu buvo svarbu žinoti visiems...Nors tada tai atrodys visai nereikšminga ar net kaip bevertis laiko švaistymas... 

Dėl to, tai nėra labai ir svarbu padaryti, kaip ir tauposi jūsų brangus laikas. Nors laikas, tai tik iliuzija. Gal taip, o gal ir ne.

Skirtingi keliai

Kaip ir kelias gali būti aplamai, ne vienintelis. Kelių yra daug! Ir jeigu kažką praėjote jūs, nebūtinai tai iš viso reikės praeiti ir kitam. Dėl to, nėra taip pat prasmės visus "vežti vienu traukiniu", versti praeidinėti lygiai tą patį, ką praėjote ir jūs.

- Arvydas Grigonis

Panašūs straipsniai

Už ribos - Kaip atverti pasakiškas galias ar pojūčius

Šiandieną nusprendžiau, kad galbūt verta apžvelgti šį klausimą atskirai, atrakinti šią žmonių suvokimo dalį, vien tik tam, kad būtų žinių pilnumas, konkretizuota informacija, suvokimas ir apie tai. Tikrai žinau, kad šia tema domisi daug žmonių. Bet kadangi puoselėju kompleksinę dvasinę saviugdą, kosminio pašviesėjimo kelią, tai šią temą, kaip atskirą, nelaikiau svarbia. Nes dvasiškai tobulėjant ir evoliucionuojant, harmonijoje su visata, jūs vis tiek tai pereisite, jeigu to jūsų dvasinei misijai reikės ir kada to reikės, šios galios savaime jums atsivers ir būtent tokios, kokių jums reikia. Dėl to, šį klausimą gvildenti atskirai, man paprastai atrodo, kad nėra aktualu. Bet reikia padėti ir kairiapusrutuliniams mūsų artimiesiems, kuriems yra sunku suvokti visą paveikslą ir kuriems svarbu būtent konkrečios detalės.

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

Sielų kontraktai

Sielų kontraktai - KarmaPrieš mums gimstant, mūsų sielų šeima mūsų paklausia tik vieno klausimo - „Ką mes ketiname išmokti sekančiame gyvenime?“.

Jums atsakius į šį klausimą ir būna sudaromas sielos kontraktas, ką jūs pasirinkote nuveikti. Tačiau pasaulis veikia atbulai. Dualumo filosofija tai pakankamai gerai apžvelgia.

Indigo, kristalo, vaivorykštės vaikai ir jų bendra misija

Indigo, krištoliniai ir vaivorykštės vaikaiDaugybė žmonių pasaulyje tiki, kad į mūsų planetą ateina įvairios sielų grupės, bangos, kad padėti planetai ir visai civilizacijai pereiti iš senojo „geležies“ amžiaus, stipriai industrializuoto gyvenimo būdo, į labiau dvasiškai turtingas ir pašviesėjusias aukštumas. Jūs tikriausiai internete jau girdėjote apie „Indigo vaikus“ ar taip vadinamus „Lightworkers” (angl.).

Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt