Sveiki, tai senas Zulus.lt puslapis, su senu dizainu ir turiniu, kuriame yra daug klaidų ir t.t... Šiuo metu kuriama visiškai nauja šio puslapio versija, kuri neatpažįstamai skirsis nuo dabartinio puslapio. Visas turinys (straipsniai, knygos ir t.t...), šiuo metu yra peržiūrimi ir naujinami, dažnai visiškai perrašomi, kaip ir sprendžiama ką palikti ir ką iš jo iš viso pašalinti. Tačiau tik atlikus pilną rekonstrukciją, bus paleistas naujasis puslapis - šie pakeitimai ne atliekami dabartiniame puslapyje. Dabartinis puslapis vėliau bus tiesiog išjungtas ir vietoj jo paleistas visai naujas puslapis. Prieš dešimtmetį laiko, kada šis puslapis buvo kuriamas tik siauram ratui žmonių, nebuvo stengiamasi rašyti jo turinį labai kruopščiai, tvarkingai ir taisyklingai. Ryšium su tuo, buvo nuspręsta jį visą pertvarkyti, kas šiuo metu ir vyksta ir šis darbas jau apytiksliai 30% atliktas. 

Vanga

Laikraštis, su Vangos pranašystėmis

Tikriausiai visiems teko girdėti apie aiškiaregę Vangą. Šiuo metu internete keliauja kiek šokiruojančios jos pranašystės. Tiesa, vienuose šaltiniuose teigiama, kad tai Vangos pranašystės, o kituose,  kad tai Nostradamo. Na ir nenustebčiau, jeigu atsirastų dar ir tokių, kurie teigtų, kad tai kokios nors Mikaldos pranašystės...

Aš susidariau savo nuomonę apie tai, bet tai aptarsiu kiek vėliau. O dabar truputėlis Vangos biografijos.

Vanga gimė 1911m. sausio 31 dieną. Gimus, jos gyvybės požymiai buvo labai silpni. Jos sveikata pagerėjo tik tų pačių metų vasario 26 d. Dėl to ši diena buvo laikoma antruoju jos gimtadieniu.

Toks įdomesnis, paminėtas, Vangos biografijos įvykis, įvyko 1923m. Tai viesulas, kuris kaip teigiama ją nunešė 2 kilometrus, nuo vietos, kur ji tuo metu buvo. Tiesa, informacija apie šį viesulą, nėra patvirtinta to meto meteorologiniais ar kokiais nors kitais įrašais.

Po keleto valandų, kaip teigiama, ją rado palaidotą po žemėmis ir nuo šio įvykio, Vangos akys labai stipriai nukentėjo. Vanga buvo nusiųsta į miestą, pas daktarą. Daktaras atsisakė daryti operaciją, manydamas, kad jos turtingas giminaitis, kuris ją atvežė pas daktarą, neduoda pakankamai pinigų operacijai. Tačiau žmogus, kuris ją tenai atvežė, buvo visai ne jos giminaitis. O  jos kaimynas, kuris tiesiog važiavo į tuos kraštus ir mažąją Vangą, paėmė kartu su savimi, į kelionę. Vangos šeima buvo neturtinga ir negalėjo sau daug ko leisti. To rezultate ji apako.

Kas liečia jos veiklą, pagal atstovų teigimą, Vanga su dideliu tikslumu sugebėdavo nustatyti žmonių ligas ir nuspėti jų tolimesnį likimą. Dažnai nukreipdavo pas konkrečius medikus ar liaudies daktarus, kurie galėtų padėti konkrečios ligos atveju ir tai pasitvirtindavo. Tačiau, kaip teigiama, ji net nežinojo šių gydytojų, nors ir juos rekomenduodavo, lyg kažkokiu mistiniu būdu sužinojusi apie jų egzistavimą, kad būtent konkrečios ligos atveju, konkretus, kažkur gyvenantis žmogus, sugebės padėti... 

Informacija apie Vangos biografiją imta iš Wikipedia, konkrečiai iš rusiško varianto.

Taigi, pagal Vangos biografiją, ji aplamai neturėjo išsilavinimo ir buvo tik aiškiaregė, bei liaudies medicinos žinovė. Kaip vėliau suprasite, ši informacija yra labai svarbi, analizuojant jos pranašystes, kadangi kai kuriose iš jų, yra remiamasi įvairiomis šiuolaikinio mokslo žiniomis, pvz. astrofizika ar masinių naikinimo ginklų išmanymu ir pan.

O dabar, "Vangos pranašystės". Jas galima rasti internete, įvairiomis kalbomis. Lietuviškas variantas yra imtas iš DELFI. Tiesa, pirmą kartą, jas skaičiau rusiškai. Rusiškas variantas datuoja net iki 5079 metų.

2008 Bus pasikėsinta į keturis pasaulio lyderius ir prasidės konfliktas Indostane. Visa tai taps viena iš Trečiojo pasaulinio karo priežasčių.
2010 Trečiojo pasaulinio karo pradžia. Karas prasidės lapkričio mėnesį ir baigsis 2014 metų spalį. Prasidėjusiame kaip paprastas karinis konfliktas kare, paskui bus panaudoti iš pradžių branduoliniai, o vėliau ir cheminiai ginklai.  
2011 Dėl radioaktyviųjų nuosėdų Šiauriniame žemės pusrutulyje nebeliks gyvūnijos ir augmenijos. Paskui musulmonų radikalai pradės cheminį puolimą prieš likusius gyvus europiečius.  
2014 Dauguma išlikusių planetos gyventojų sirgs odos vėžiu ir kitomis odos ligomis - tai bus cheminio ginklo panaudojimo pasekmė.  
2016 Europoje beveik nebeliks žmonių.  
2018 Naująja pasauline supervalstybe taps Kinija. Besivystančios šalys iš eksploatuojamųjų taps eksploatatorėmis.  
2023 Pasikeis Žemės orbita.  
2025 Europa vis dar bus mažai apgyvendinta.
2028 Bus sukurtas naujas energijos šaltinis (greičiausiai valdomas branduolinės reakcijos procesas). Badas pamažu bus įveiktas. Įvyks pirmasis pilotuojamas skrydis į Venerą.  
2033 Tirps poliariniai ledynai. Vandens lygis visuose vandenynuose kils.
2043 Pasaulio ekonomika suklestės, bet Europą valdys musulmonai.
2046 Jau bus galima dirbtinai užauginti bet kuriuos žmogaus vidaus organus. Jų transplantavimas taps geriausiu gydymo būdu.
2066 JAV užpuls musulmoniškąją Romą ir pirmą kartą panaudos naujos rūšies - klimato ginklą. Klimatas staiga atšals.
2076 Visuomenėje nebeliks klasinio susiskirstymo (komunizmas).
2084 Atkuriama gamta.
2088 Atsiras nauja liga: ja susirgę žmonės pasens per kelias sekundes.
2097 Staigus senėjimas bus įveiktas.
2100 Dirbtinė saulė apšvies tamsiąją Žemės pusę.
2111 Žmonės taps kiborgais - gyvaisiais robotais.  
2123 Vyks karai tarp mažųjų valstybių. Didžiosios į juos nesikiš.
2125 Vengrijoje bus gautas signalas iš kosmoso (visi vėl prisimins Vangą).
2130 Ateiviams patarus bus įkurtos kolonijos po vandeniu.
2164 Gyvūnai paverčiami pusiau žmonėmis.
2167 Nauja religija.
2170 Didžioji sausra.
2183 Kolonija Marse taps branduoline valstybe ir reikalaus nepriklausomybės nuo Žemės.
2187 Pavyks sustabdyti dviejų didelių ugnikalnių išsiveržimą.
2195 Jūrų kolonijos bus visiškai aprūpintos ir energija, ir maistu.
2196 Azijiečiai ir europiečiai visiškai susimaišys kaip rasės.
2201 Saulėje vykstantys termobranduoliniai procesai ims lėtėti. Klimatas - vėsti.
2221 Ieškodama nežemiškos gyvybės žmonija užmegs kontaktą su kažkuo siaubingu.
2256 Kosminis laivas parskraidins į Žemę naują baisią ligą.
2262 Planetų orbitos palaipsniui keičiasi. Marsui iškils susidūrimo su kometa grėsmė.
2271 Iš naujo teks paskaičiuoti pasikeitusias fizikos konstantos.
2273 Geltonoji, juodoji ir baltoji rasės visiškai susimaišys. Atsiras naujos rasės.
2279 Energija bus gaunama iš „nieko“ (tikėtina, iš vakuumo arba juodųjų skylių).
2288 Kelionės laike (nauji kontaktai su ateiviais).
2291 Saulė vėsta. Bus bandoma „uždegti“ ją vėl.
2296 Galingi plyksniai Saulėje. Traukos jėga keičiasi. Į Žemę ims kristi senos kosminės stotys ir palydovai.
2299 Prancūzijoje susiformuos partizaninis judėjimas prieš islamą.
2302 Atrandami nauji svarbūs visatos dėsniai ir paslaptys.
2304 Atskleidžiama Mėnulio paslaptis.
2341 Kažkas baisaus artėja prie Žemės iš kosmoso.
2354 Avarija vienoje iš dirbtinių saulių sukels sausrą.
2371 Didysis Badmetis.
2378 Atsiras nauja greitai plintanti rasė.
2480 Susidurs dvi dirbtinės saulės. Žemė panirs į prieblandą.
3005 Karas Marse. Pažeidžiamos planetų trajektorijos.
3010 Mėnulį taranuos kometa. Aplink Žemę susidarys nuolaužų ir dulkių žiedas.
3797 Iki to laiko Žemėje žus visa, kas gyva, tačiau žmonija sugebės susikurti pagrindus naujai gyvybei kitoje žvaigždžių sistemoje.  

Jeigu tai skaitėte pirmą kartą, greičiausiai buvo šioks toks šokas ar šiuo metu jau ir juokas, kai nemažai iš čia parašytų prognozių, iš viso neišsipildė... Vanga neturėjo tokio išsilavinimo, kad būtent taip apibūdinti mokslinius reiškinius. Nostradamas aplamai rašė dviprasmybes, metaforas, panašiai kaip parašyta ir biblija, tik eiliuotu pavidalu, naudodamas senovinį kalbos dialektą, iš ko ėjo labai įvairiai interpretuoti vieną ir tą patį tekstą ir apie tokio lygio konkretumą, nėra nė kalbos. Mano nuomone, tokias pranašystes gali parašyti tik XX-XXI amžiaus žmogus, kuris yra išsilavinęs, apsiskaitęs ir taip pat mokslinės fantastikos žinovas!

Yra tam tikra hipotezė, kad pranašystės yra pasaulio valdymo dalis. Vienas iš būdų manipuliuoti, įtakoti ar programuoti žmones, pasakant jiems pranašysčių formą "ateitį" ir tuo siekiant ją būtent tokią įgyvendinti. Kitaip tariant, po skeptikams beverte informacija, tokia kaip pranašystės, gali slypėti ir gerai apskaičiuota logika ar planas, daryti gan paprastomis priemonėmis įtaką visam pasauliui. Dėl to, į pranašystes visada patarčiau žiūrėti atsargiau!

Panašūs straipsniai

Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

Monoteizmas – dangiškojo plano dalis

EchnatonasIlgai brendau šiai temai ir matant tai, kas vyksta pasaulyje, kad žmonės žudo dėl religijos, nusprendžiau, kad galbūt laikas atskleisti šią Žemės planetos paslaptį. Na ji ne visiems yra paslaptis, daugiau ar mažiau.

Tai gan neblogai suvokia labiau apsiskaitę ir išsilavinę žmonės. Viskam šiame pasaulyje yra priežastys, kartais net didžiajam melui. Yra ir tokių priežasčių, kurios gali net ir jį pateisinti. Na, bet apie viską iš eilės. Pasistengsiu kuo mažiau įskaudinti tikinčiuosius, atskleidžiant šiuos dalykus. 

Iki daugelio iš šių išvadų ėjau per ilgą laikotarpį, tyrinėjant ir religinius ir mokslinius ir ezoterinius šaltinius, įvairias teorijas ir hipotezes ir kai kuriuos senovinius raštus ar jų analizes. Ne visa ši informacija yra visuotinai pripažinta. O šaltinių, kuriais remiuosi, ne visus jau ir pamenu. Pačiam man buvo esmė surasti atsakymus sau, kuo ir pasidalinsiu!

Echnatonas

Pradėsime nuo 1353–1336 m. pr. m. e. - laikotarpis, kada valdė garsusis faraonas Echnatonas („nuolankus Atonui“; Amenhotepas IV, wiki), tapęs monoteizmo religijų, tokių kaip islamas, krikščionybė ir judaizmas lopšinė.

Šios visos religijos kilo iš šio lopšio, tik vėliau susiskaldė į skirtingas religijas. Echnatonas turėjo labai konkretų ir žemišką planą.

Tuo laikotarpiu senovės Egipte vyravo daugybė religijų, kurios skaldė šalį į daugelį stovyklų ir tokiu būdu ją darė labai silpną. Echnatono planas buvo eliminuoti visas religijas ir palikti tik vieną iš jų. Šią vienintelę religiją paskleisti visoje šalyje ir tokiu būdu suvienyti susiskaldžiusią valstybę. Nes tuometiniai, įvairių religinių konfesijų atstovai, įvairūs žyniai, retkarčiais turėjo net didesnę valdžią už faraono, ko rezultate šalyje tvyrojo chaosas.

Pentagrama

PentagramaJeigu paimtumėte ir nupieštumėte pentagramą ir paklaustumėte įvairių žmonių, ką šis simbolis jų manymu reiškia? Greičiausiai išgirstumėte visą aibę įvairių atsakymų, kurie labai daug pasakytų apie konkretų individą ir jo bendrą išprusimą.

Vieniems tai būtų sektos ar net satanistų simbolis, kitiems tai būtų komunistų penkiakampė žvaigždė, o dar kitiems reikštų dar kažką kito. Didelė žmonių dalis, apie šį simbolį sprendžia pagal tai ką jiems teko sužinoti žiūrint meninius filmus. O tai dažnai įvairūs mistikos žanro meniniai filmai, kur paprastai pentagrama vaizduojama kaip blogio ar net šėtono simbolis.

Nors dalis meninių filmų šį ženklą interpretuoja kiek plačiau. Labai panašiai kaip ir krikščionių kryžių. Kad apverstas kryžius, kaip ir apversta pentagrama yra blogio simbolis. O ne apversti šie simboliai, simbolizuoja teigiamas jėgas. Pentagramą, kaip blogio simbolį žmonės pradėjo laikyti ne taip ir senai. Šis iškreiptas Holivudo stereotipas suformavo klaidingą nuomonę apie šį labai seną simbolį, kurį žmonės naudojo nuo neatmenamų laikų ir apie kurį eina rasti informacijos net šaltiniuose datuojamuose 3500 metų prieš mūsų erą. Kitaip sakant, šiam simboliui yra daugiau kaip 5500 metų ir jis senesnis už pačią krikščionybę ar krikščionių išrastą „šėtoną“.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt